Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Ne, myslím pouze Animax. Minimax bude vysílat dál. Není, jsou to dvě rozdílné stanice, které pouze vysílají na stejné pozici. Minimax provozuje Chello, kdežto Animax spadá pod AXN - resp. Sony. Končí, protože nemá sledovanost, což je způsobené tím že se o tu stanici poslední roky nikdo nestará. Z anime tam jsou jen reprízy a změnilo se zaměření stanice jako takové. Je to podobné jako v případě AXN SciFi (Black) a AXN Crime (White). O tom, že Animax okolo ledna v Česku, Slovensku a Maďarsku skončí, vím už minimálně půl roku a mám pocit, že už jsem to tu jednou dokonce psal. Myslím, že nikoho jeho zrušení nezaskočí a nebude ani nikomu chybět. Uvažuje se o náhradě, ale zatím není jasné zda vůbec nějaká bude. Mělo být AXN Spin, ale ani to už není v tuto chvíli jisté.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fajfaa

Podle hbbtv na upc expres to vypada ze pridaji:

 

Sport 2 HD

Sport M

Slovak sport 1

Slovak sport 3

Floor

Senzi Tv

Mezzo HD

Iconcert HD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tvskyfreak

To je divne- SS3 je jen pro slovensko, Sport M je program jenom s madarskyma sportama a navic jen v madarstine, a foor za par dni konci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc tedy zarazuji Deluxe Music HD na par mesicu a pak ji chteji dat pryc? To je nejaka kulisarna......doufam, ze budou rzo ty CS programy.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle hbbtv na upc expres to vypada ze pridaji:

 

Sport 2 HD

Sport M

Slovak sport 1

Slovak sport 3

Floor

Senzi Tv

Mezzo HD

 

Iconcert HD

 

 

Slovak sport3 asi těžko,mají práva jen na Slovensku i když je v programu uveden

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte co bude místo ESPN America? Mám to pořád naladěné a doufal jsem, že mi místo toho naskočí jiná TV, ale už dlouho je tam jenom černo :-(

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...