Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

V tuto chvíli nabízí UPC balíček Klasik.Tento balíček obsahuje 40 a více tv stanic,z toho 11 HD programů.A když najedeš na seznam programů,které tento balíček obsahuje,tak se dopočítáš 58 tv stanic,z toho 11 HD.Což je vlastně počet stanic,co se bude nabízet v balíčku klasik 50+,který budou nabízet od září.Takže bych nebyl tak optimistický v tom,že budou přidávat 10 nových tv stanic.Ale rád bych se pletl.

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Athlon

Já taky :)

 

58 stanic? To tam rovnou mohli napsat 60. Doufám, že nepřijdeme o 8 stanic, aby to odpovídalo té 50tce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Athlon

240 Mb?

To u mě nehrozí odebírám 30 Mb a podle testu upc mám down18.01/up1.04.

Dostupnost na mé adrese max. 120 Mb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze 6-8 stanic by pribyt mohlo,

ovsem udajne moznost sledovanich nekterych z nich bude podmineno nutnosti zaroven odebirat internet 240 Mb. :roll:

To je nějak padlý na hlavu, další 4 HD programy pouze s internetem 240!Kdo to využije ,to fak nevím.

 

•Nový multiplex 4 HD programů: 610 MHz, SR 6900, QAM 256 už zapojený samozřejmě je zakódován.

•ČT :D a ČT art, doporučujeme nové automatické ladění nebo ruční doladění frekvence 722 MHz, symbolová rychlost 6900, QAM 64

•Russia Today HD, pro ruční ladění zadejte frekvenci 642 MHz, SR 6900, QAM 64

 

Nový dětský a artový programy České televize má od 27/8 novou pozici v programové nabídce UPC. Kabelové přijímače Kaon automaticky zařadí ČT :D a ČT art na pozici 93, boxy Handan pak na konec seznamu. Program bude dostupný také pro přijímače DVB-T na sítích s přístupem k nabídce Digi Mini.

Program Pohoda získá svoji sestru. K současné Pohodě s novým podtitulem Style přibude Pohoda Rebel. Najdete ji na pozici 110. Zatím poslední novinkou je start HD verze zpravodajského kanálu Russia Today. Program bude dostupný již v nabídce Klasik, který tak nabídne klientům s HD přijímači již 12 programů ve vysokém rozlišení.

 

Od příštího týdne mohou klienti s HD přijímači a novým balíčkem služeb Kombi Komfort 240 získat další 4 HD programy navíc. Všechny novinky s předstihem oznámíme.

Vaše UPC

 

Všechny nové programy jsou už zapojeny.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tvskyfreak

Tak to jsem zvedavy jak dlouho jim to vydrzi, nabizet bonus k necemu, co si skoro nikdo neobjedna... A na Facebooku je za to vsichni roztrhaji :) Teda pokud to nebudou SS1, SS2, SS3 a Digi Sport HD, coz je docela nepravdepodobne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...