Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

v současné době připravujeme zařazení hned několika novinek. Konkrétní termín ale dopředu nesdělujeme - může se totiž stát, že se zařazení novinky o pár dní posune. Když budete sledovat naše webové stránky, dozvíte se o zařazení programu jako první ;-)

Honza B., UPC Facebook tým

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tvskyfreak

Tak ono zase těch hudebních v HD není... MTV Live HD se údajně z našeho trhu stahuje, MTV HD zatím není, Óčko Expres HD máme jisté, takže zbývá iConcerts, Mezzo Live a nebo Deluxe Music, Classica a Brava HD. Deluxe Music asi nehrozí, a jestli vážnou hudbu, tak asi mezzo, když už ho máme v SD. Nedávno ale oznámilo Chello, že zastupují nově v ČR Trace Tropi**l, Urban a Sport v HD. Takže možná tyhle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jiripoky

Já myslím, že je pravděpodobnější MTV CZ HD

 

Odesláno z mého GT-I9505 pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude samý Music Laden, a jinak budeme "blbý" jak pučtok. Těch hudebních stanic je myslím dost, opravdu hodně. Já bych spíše uvítal rozšíření populárních pořadů o našich dějinách, o našem žití a tak podobně.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Já se musím ptát, na co vůbec hudba v HD? Hudba se má poslouchat, není třeba ji vidět. Ano, pokud u takového kanálu bude 5.1 zvuk, vezmu ho na milost, ale pokud je nějaký typ kanálů, které mi v HD vůbec nechybí, jsou to právě hudební. Opravdu by mě zajímalo, co všichni vidíte na hudebních kanálech v HD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...