Přejít na obsah

AXN HD EPG


DariusCZ

Doporučené příspěvky

TV jsem jeste nezapnul, ale SD a HD verze ma stejny program, jenom (myslim ze na HD) je to posunute o +-10 minut?

 

Není stejný. Na AXN SD, když jsem to psal, dávali Lovce pokladů a na AXN HD Pána času. Ten na AXN SD vůbec v programu není. Stejný mají oba programy jen EPG. :(

  • -
  • -
  • Klasik
  • 2x CA modul
  • Praha 11 - Chodov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky máte u AXN HD epg z AXN SD, tedy uplně jiný pořady, než zrovna na AXN HD běží?

Zavolej na KC,ať o tom ví.Čím víc zákazníků jim bude kvůli tomu volat,tak s tím snad budou něco dělat.Já jim už volal.A nenech se odbít tím,aby sis dal do továrního nastavení STB nebo televizi.Ať se jde sám přesvědčit k televizi.

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aspoň vidíte, jak nás Maďaři mají na háku a jak jsou neschopní. Kdykoliv s nimi sdílíme nějaký kanál, dopadne to špatně (pro nás). Až se mě někdo příště zeptá, co proti nim mám, anebo mi řekne, že jsem zaujatý, připomenu mu tohle vlákno. Asi tak.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víme o tom, ví o tom i na AXN v Čechách, ale v centrále nejsou schopni dodat správná data. Již se to několikrát urgovalo, s jakým výsledkem vidíte samy, bohužel.

 

Tak to jim volat nebudu, když už o tom vědí. Kdyby aspoň měli volání na technickou podporu zdarma jako O2.

  • -
  • -
  • Klasik
  • 2x CA modul
  • Praha 11 - Chodov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník mipo

Je to tak, jak píše čvančara, jen ten posun je mnohem větší (cca 40min).

Jinak maďarům se nemůžete divit jejich vztah k nám je podobný, jako u rakušanů. Rozbili jsme jim téměř celoevropskou říši a učinili z nich stejně bezvýznamný státeček, jako jsme my sami. Být na jejich místě, taky bych cítil určitou averzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...