Přejít na obsah

UPC od ledna mění ceny služeb


CableG

Doporučené příspěvky

po zdražení ukončil jen TV a snížil rychlost internetu a dívám se na TV ze společné antény a nějak jsem tu změnu ani nezaznamenal

Tak pokud jseš věrným divákem přiblblých nováckých seriálů, různých na hlavu praštěných soutěží typu Hledáme ...., a tak podobně., tak to potom opravdu žádnou změnu nezaznamenáš. prostě novácká a primácká kultura opravdu na úrovni.

Ale jsou lidé, kteří chtějí vědět více a mít větší rozhled, kteří se zajímají i o jiné věci. Mě by velmi chyběly kanály typu NG, Discovery, History channel, Viasat, zpravodajství BBC a CNN, dokumenty francouzské televize z jejich bývalých kolonií, atd., atd.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kab

No sledoval jsem z 80% jen ČT24 (zpravodajství) a ČT2 (dokumenty) a zbytek pak Big Bang Theory a podobně, což můžu i zadarmo :) Samozřejmě mě to částečně omezilo třeba že nemám Sport5 (ale jelikož přestali dávat Nascar, tak je mi to nakonec taky jedno) nebo Nova Sport (sledoval jsem MotoGP a Superbiky) - ale prostě něco za něco, nehodlám už akceptovat to, že za stejnou službu platím každého půl roku víc, když pro to neexistuje žádný relevantní důvod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz
Člověk, který chce poznat více, chce mít větší rozhled (a k tomu právě slouží ony populární pořady na výše zmíněných kanálech), tak takový člověk NENÍ maniak.

Tak ono i sledování nováckých seriálů se dá zdůvodnit "rozšiřováním obzoru" na poli televizní seriálové tvorby. :lol:

Myslím, že podstatné je, kolik času člověk u TV stráví. Jestli si ji pustím jen občas na vybrané pořady, tak k tomu opravdu nemusím mít bohatý výběr kabelovky, ale postačí to, co se šíří pozemně ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověk, který chce poznat více, chce mít větší rozhled (a k tomu právě slouží ony populární pořady na výše zmíněných kanálech), tak takový člověk NENÍ maniak.

Tak ono i sledování nováckých seriálů se dá zdůvodnit "rozšiřováním obzoru" na poli televizní seriálové tvorby. :lol:

Myslím, že podstatné je, kolik času člověk u TV stráví. Jestli si ji pustím jen občas na vybrané pořady, tak k tomu opravdu nemusím mít bohatý výběr kabelovky, ale postačí to, co se šíří pozemně ;)

Kde se u nás a v jakém muxu DVB-T se šíří kanály, o kterých jsem psal?

No a ta první věta má také vypovídací charakter. Vzdělanost našeho národa je opravdu velmi tristní - není potom divu, že čeští voliči patří mezi nejpitomější v celé Evropě.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz

Ta první věta byla narážka na zdůvodnění toho, že kdo sleduje TV často je TV maniak, asi to berete moc vážně, ale to je vaše věc.

Na druhou stranu si nedovedu představit, že by sledování TV (ať už NG, Viasatu nebo ostatních kanálů) jaksi výrazně zvýšilo úroveň voličů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Divák UPC vůbec nemusí být televizní maniak (ani dost dobře nechápu, z čeho tento čirý nesmysl vzniknul), protože jde především o to, že si lze vybrat z většího počtu stanic. A nikoliv o to, že když mám 120 programů, tak musím automaticky sedět u TV od rána do večera...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dinkylinky

Přesně, jde o to, že se můžu dívat na to, co mě zajímá. Sleduju hlavně dokumenty, který ovšem jdou jen na ČT2 /ne vždy/, a to ještě neznamená, že mě zaujmou. Je prostě rozdíl vybírat z asi 15 dok. kanálů nebo jednoho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bucky Kid

Musím říct že je to k smíchu, prý vyšší ceny za lepší služby, ale na upload (jedinou věc která může parametry služby podstatně zvednout) zase ani nešáhli :thumbdown::thumbdown: připojení v poměru 30:1 snad nemá nikdo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...