Přejít na obsah

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník lejno

To není o "s", ale o tom, jestli je písmeno "b/B" psáno malým nebo velkým písmem. Pokud malým, tak je velikost 8x nižší, než když je psáno velkým. Rychlost 4-7MB/s je pak vyhovující v případě, že je to pravda a ne jenom papírová hodnota, což je bohužel reálnější stav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tomas_35

Jak jsem psal už dříve tady na fóru, ono to není jen o rychlosti flash. Např. rychlou flashku to nadetekuje v pohodě (čtení/zápis kolem 120MB/s), zformátuje, ale nahrávka se trhá . Třeba pomalá flashka tak kolem 10MB/s čtení/zápis jede v pohodě, ikdyž se nahrávka občas po 10min. na chvilku trhne (ale dá se na to koukat). Externí disk s vlastním napájením mi přístroj sice naformátuje, tváří se že nahrává ale nic nenahraje (čas nahrávky 0h0m0s). Není to tedy ani tak o rychlosti ale spíš o štěstí. Dle mých zkušeností s jinými zařízeními je na vině patrně firmware.

Technika jsem zde měl po týdnu provozu zařízení. Vyměnili jsme box za jiný, nový, odzkoušeli nahrávání na flasku i ext. disk a výsledek ? Úplně stejný ! Technik si s tím nevěděl rady, prý se o to bude zajímat a ozve se. Udivujeme mě, že si skoro nikdo u UPC nestěžuje, jak píše "Kema". Jen já si stěžoval minimálně dvakrát :) Cožpak lidi nic nenahrávají ? Nebo jim to nevadí ? Počkám ještě měsíc a pokud nebude závada odstraněna, budu opět řešit s UPC. Za ty prachy co jim roky platím chci aby byl přístroj PLNĚ funkční !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

120MB/s dosáhne tak diskové pole v RAID0, ale určitě ne flashka... A i o těch 10MB/s mám dost pochybnosti, to jsou víc teoretické, než reálné hodnoty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem to tady uvadel, aby STB povolil pouzit timeshift a mohl bezproblemu nahravat HD video, musi mit disk rychlost zapisu podle STB minimalne 60 MBit/s, tedy 60 Mbit, resp. 7,5 MByte/s.

Ja tu zkousim s rychlou flashkou a stejne se nahravka sem tam trha, takze tam bude nejaky jiny problem.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tomas_35
120MB/s dosáhne tak diskové pole v RAID0, ale určitě ne flashka... A i o těch 10MB/s mám dost pochybnosti, to jsou víc teoretické, než reálné hodnoty...

 

Jasně 115/114MB co nadetekuje přístroj je fikce, nicméně reálných je tak 70/40MB/s (přes USB 2.0), a to by mělo stačit na velmi kvalitní HD video :) A nestačí !

(flash mám A-DATA N005 Pro Super Speed USB 3.0 32GB, ale jsou už i rychlejší)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frelo

usb2 zbernice neprekroci 30mb ..tz ze i kdyz do usb2 das usb3 flesku ci externi HDD s nekolika nasobne vyssi rychlosti vzdy pojede max 30mb

ten setobox by musel mit USB 3 coz urcite nema takze muzes do usb2 strcit cokoliv extra rychleho a rychle to nikdy nebude diky USB2 nahraje mozna dobre SD vysilani ale HD pojede vzdy trhane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

sběrnice USB 2.0 má teoreticky rychlost až 480 Mbit/s, takže ta určitě by neměla být omezujícím prvkem. I náročná HD videa mají datový tok zřetelně menší (cca 40 Mbit/s). Jiná věc je už rychlost zařízení (HD či flashka), které je na USB připojené

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frelo

mbit je neco jineho ja psal 30 mb ....USB2 480 Mbit dosahuje skutecne rychlosti 30mb takze si to ujasni

USB3 dosahuje nejakych 5 Gbit coz by melo byt nejakych 350 mb a toho zatim nedosahuje

internet mas taky 120 Mbit ale stahujes kolem necelych 12 mb

Upraveno uživatelem frelo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...