Přejít na obsah

Nový balíček Ruský za 130 Kč od 3 .9 .2012


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda

No mě se tahle "politika" zřejmě netýká, protože já mám stejně na frekvenci 786/5000 (síť UPC) mrtvo. Handan sice nové programy zaregistroval, nicméně když na ně přepnu, tak hrdě hlásí Signál není k dispozici a skutečně taky není (síla signálu se plácá okolo 5%). Zrovna tak i Kaon, který ruský balíček nenalezl vůbec a tudíž ani nic nepřidal. Při pokusu o manuální naladění je na zmíněné frekvenci S-0%, Q-0%. Kabely jsem prolezl od účastnické zásuvky až k STB, ale ničevo.

Všechny ostatní muxy přitom hrají k naprosté spokojenosti včetně okolních 770 MHZ (tady je ale SR 6900) a 794 MHz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak můj Handan CV 5000 CINX to nalezl okamžitě a v době kdy to oba v TV Sony provozované CA moduly ještě nenalezly. Večer ale bylo vše již OK. Síť Karneval (234/5000).

Vlastní programy podle mne u nás asi moc lidí neosloví. Ale pro skutečné zájemce to může být přínosné. Počítám, že nějaký další balíček bude někdy následovat, např. programy v němčině a jiné.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Tak ono to tam naskočilo a zařadilo, aspoň tedy na tom Handanu, ale stejně hlásí, že není signál. Což při síle 5% na té frekvenci asi opravdu není. Ale vzhledem k tomu, že o ty pragramy nijak enormní zájem nemám, tak to zatím neřeším. Jen je to divné. Že by taky někde nějaký zapomenutý filtr?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Katoda> Na kanálu SR11 (234 MHz) běžela nějaký krátký čas (už po omezení analogu) alternativní analogová Prima, ten filtr tam může být... Ale hned vedle je analogová Prima Cool (R12) a multiplex 15 (SR 12), takže otázka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni nepřicházíš ,včera jsem koukal nic moc.Jenom ta Muzyka ta ujde ,jinak DOM KINO nic moc včera nedával nějaký straší filmy.Dost kolísal zvuk.Když to spočítám ,tak to má hodnotu nějakých 50 kč ne 130 Kč.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Retiree > Jenže já jsem na síti UPC, kde by měly tyto programy být na 786 MHz.... I když 234 MHz jsem pro jistotu taky projel.

 

Pavel m > Však mě to taky zas až tak netrápí. Spíš mi jde o problém jako takový, kdyby náhodou do budoucna přihodili nějaký hodnotnější program.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mělo by to naskočit při automatickém ladění.

To znamená rozes*at si oblíbené. A potom těch 110 kanálů (nebo kolik je celkem) dávat zase dohromady. No tak za to mě zrovna tihle rusáci fakt nestojí.

Já se nekoukám na naše zprávy (už dávno bych byl jinak po infarktu), takže sledovat prolhané putinovské Vremja? No nejsem magor. A co se týče hudby, je spoustu výborných kanálů (např. VH1)., a protože jsem odchován rock and rollem a big beatem, který v Rusku (SSSR) směli objevit až na konci 80-tých let, tak ani tato stanice asi pro mě nebude. Co se týče přírody, tak myslím, že na UPC je vynikajících kanálů až až.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Katoda> Soudil jsem podle data Tvé registrace na KarnevalZone a Tvém výskytu na fóru, o přepojení Kralup na druhou síť jsem doteď nevěděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...