Přejít na obsah

Konec emailů upcmail.cz


tomus

Doporučené příspěvky

Tak to bude ta chvilka, ale hodně dlouhá.

Přeci jen počet zákazníků v řádech statisíců obvolat nebude žádná sranda.

Jeden email odeslat všem, a je to vyřešeno. A né vytížit CALL centrum na tento počet zákazníků.

Upraveno uživatelem JirkaP
  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fanfán tulipán

Email je hrozně neosobní. Telefonickým kontaktem ti dají najevo, že jsi jejich dobrý zákazník a že jim na tobě VÁŽNĚ záleží. PR mají zmáknuté a ty telefony je nic nestojí. Jen to nějaký holky v pracovní době musí obvolat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je otázkou, kolik lidí ten email od UPC reálně používá. Nějak si nevzpomínám, že bych za posledních 10 let dostal email z domény upcmail.cz nebo na něho někomu psal. Nejčastěji seznam.cz, pak email.cz, centrum.cz, volny.cz, občas gmail.com a následují firemní domény nebo ty ze státní správy.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, já myslím těch klientů asi zase tolik nebude, když mají čas to obvolávat, je to levnější než posílat dopisy a jistější že si to opravdu změníte,  než posilat email, který vám možná ani nepřijde,  nebo ho budete ignorovat. 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 2 hodinami, fanfán tulipán napsal:

Email je hrozně neosobní. Telefonickým kontaktem ti dají najevo, že jsi jejich dobrý zákazník a že jim na tobě VÁŽNĚ záleží.

I prd, velebnosti...
Toto je nazor vyhrabany snad z 90.let...

Jestli nekomu na me zalezi, tak to ukaze predevsim tim, ze me NEBUDE OBTEZOVAT TELEFONATAMA, zdrzujicima me od rozumnejsich cinnosti... ale posle mi email, kde bude STRUCNE a JASNE (takze zadne marketingove a PR debilni vykecavani!) napsano, vo co gou, ktery si prectu AZ budu chtit a KDY budu chtit JA.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně tím telefonátem ti mohou vnutit ještě nějakou službu navíc, protože se sází na to, že zákazník nemá čas si vše promyslet (což u emailu má) a odkýve to hned. Osobně ale na telefonáty podobného typu naprosto nereaguji a dotyčného volajícího odkáži na email a hovor ukončím.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Bingo. Takze o nejakem projevovani ucty nebo toho, ze na nekom zalezi, nemuze byt ani rec...
Resp. to "zalezi" je tak maximalne z obchodniho hlediska - podojit kravu co nejvic. O nejakou spokojenost zakaznika vubec nejde. Jde pouze a jen o to, kolik toho jeste zakaznik snese, nikoliv o to, co je pro nej dobre a co by si pral.

Upraveno uživatelem Evzen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

Je otázkou, kolik lidí ten email od UPC reálně používá. 

Tak já například od prvopočátku mail používám, protože jsem to bral jako součást placené služby. Mám to ještě z doby, kdy byla doména chello.cz a ta ještě funguje :-)

Pokud adresa upcmail.cz skončí, tak to pro mě znamená dost náročnou akci zjistit a předělat na jinou 😞

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Compal, STB Kaon KCF B4003
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Dovolím si znovu připomenout pohled ISP (UPC) na doplňkovou službu UPCmail. Překvapuje mě, že spousta právníků-amatérů a právníků ze záliby navštěvujících fórum tentokrát mlčí... Já to vidím tak, že (doplňkovou) službu UPCmail mám zajištěnu smlouvou s poskytovatelem.služeb. Nejsem si zcela jistý, že Smlouva mezi dvěma subjekty se mění s každými novými Obchodními podmínkami, dokonce ani při změně majitele ... Jinak řečeno, bez změny smluvních vztahů dohodou obou stran nelze službu UPCmail jednostranně ukončit. Ony občasné telefonáty mohou být jedním z více způsobů dohody o změně smlouvy. Toť můj soukromý názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...