Přejít na obsah

Konec emailů upcmail.cz


tomus

Doporučené příspěvky

tohle ale snad nesouvisí s obchodníma podmínkama, ale s konkrétní službou, ty máš aktuální tarif 300 a u něj žádná zmínka o emailu neni nebo sem ji nenašel

pokud si měl kdysi nějakej starej tarif s doplňkovou službou na email, tak přechodem na novější tenhle nárok skončil

(si myslim já a takhle mi to přijde logický, ale nejsem právník a vlastně tomu ani nerozumim)

každopádně je dost nezodpovědný používat email od poskytovatele internetu - když změníš poskytovatele, přijdeš o něj, když poskytovatel skončí, přijdeš o něj, když poskytovatel změní nabídku služeb, taky o něj můžeš přijít

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smluvní vztah se mění vždy, když poskytovatel služeb vydá nové obchodní podmínky a druhá strana ve lhůtě nevyjádří s těmito novými obchodními podmínkami nesouhlas, resp. když neodstoupí od smlouvy, což je její právo. Také se dá odstoupit od smlouvy, pokud poskytovatel nedodává službu. Takže jinak řečeno, pokud UPC/VF přestane službu upcmail.cz poskytovat, tak může zákazník odstoupit od smlouvy. Ale jelikož tak může dneska zákazník učinit kdykoliv bez udání důvodu a od dubna de facto i bez sankcí, tak to vyjde nastejno...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

@Slamb V tom  je asi ten největší problém. Kdo (z nás) má v ruce písemnou Smlouvu. Já jsem víceméně plynule přešel (byl převeden) z STA, TES Litvínov, Karneval na UPC a teď na VF, podobně, jako značná část ostatních od jiných původních providerů...

Nevím, proč nezodpovědné, neuvažoval jsem o změně ISP, UPCmail mám jako hlavní a tím na  ní navázánu spoustu služeb, mám i @mail.cz od Seznamu a @gmail.com. Bylo by použití těchto služeb (zejména dnes) zodpovědnější ? Naše vláda nebo poslanci rozhodnou, Mr Trump se špatně vyspí a máme po gmail.com. Seznam někdo koupí (třeba právě VF) a máme po všech mailech Seznamu...

Rád si nechám doporučit vhodného poskytovatele emailových služeb, třeba i placených, s perspektivou cca 10 let

@Adolf.Shitler Bohužel s tebou musím souhlasit, tak to nejspíš je a nic s tím nenaděláme

 

P.S Jak se ksakru dělají ty odkazy @uživatel ? Někdy se mi to povede, většinou nikoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Retiree - jsem rád, že nejsem sám s podobným názorem. Také jsem "přešel" od původního poskytovatele Dattelkabel, přes UPC a zatím nejsem neměl důvod něco měnit. Holt nás bohužel čeká trocha práce vše změnit, pokud opravdu mail s doménou upcmail.cz zruší

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Compal, STB Kaon KCF B4003
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Dík všem za reakce a rady, nezbývá vyčkat... @Slamb, skutečně to teď funguje (MS Edge Beta), po zavináči se rozbalí nabídka jmen. Dík i za ostatní.

Upraveno uživatelem Retiree
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...