Přejít na obsah

Rada Ukončení smlouvy


Návštěvník ttttt1

Doporučené příspěvky

Návštěvník ttttt1

Dobrý den

 

Potřeboval bych poradit ohledně ukončení smlouvy na digitální TV od UPC.Adresu jsem si našel ale jde mi spíše o to jakou formu by to vypovězení mělo mít, co je nutné a podstatné tam uvést.Jestli je možné společně s tím odeslat i set top box.Případně zkušenosti ostatních ohledně dělání obstrukcí a naschválů ze strany UPC (s tím dokonce počítám).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Dobrý den

 

Potřeboval bych poradit ohledně ukončení smlouvy na digitální TV od UPC.Adresu jsem si našel ale jde mi spíše o to jakou formu by to vypovězení mělo mít, co je nutné a podstatné tam uvést.Jestli je možné společně s tím odeslat i set top box.Případně zkušenosti ostatních ohledně dělání obstrukcí a naschválů ze strany UPC (s tím dokonce počítám).

Proč by měla fa UPC dělat obstrukce? To si myslíš, že jsi tak nepostradatelný? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den

 

Potřeboval bych poradit ohledně ukončení smlouvy na digitální TV od UPC.Adresu jsem si našel ale jde mi spíše o to jakou formu by to vypovězení mělo mít, co je nutné a podstatné tam uvést.Jestli je možné společně s tím odeslat i set top box.Případně zkušenosti ostatních ohledně dělání obstrukcí a naschválů ze strany UPC (s tím dokonce počítám).

 

 

Set-top-box spolu s výpovědí raději neposílejte. Výpověď smlouvy zašlete na adresu (uložte si podací lístek):

 

UPC Česka republika, s.r.o.

Klientské centrum

poštovní přihrádka 53

130 11 Praha 3 - Žižkov

 

Doporučuji výpověď zaslat v první polovině měsíce. Výpovědní lhůta 30 dní totiž běží od prvního dne měsíce následujícího podání výpovědi. Když výpověď zašlete ke konci měsíce, mohlo by se stát, že se pak budete dohadovat o datumech - výpověď chtějí zaslat na P.O. BOX, takže než jej vyberou, zpracují...

 

Zařízení pak zašlete na jinou adresu (pojistěte na cenu zařízení a uschovejte podací lístek):

 

UPC ČR s.r.o.

Kostomlátecká 20/39

288 02 Nymburk

 

Faktury za služby po datu ukončení služeb řešte přes ČTÚ. Pokud vám po pár letech dojde od soudu platební rozkaz za nevrácené zařízení máte 15 dní na podání odporu - podací lístek se vám pak bude hodit. Kdybyste se stěhoval, určitě to UPC napište. Po půl roce doporučuji poslat přes formulář kontrolní dotaz, zda jim nic nedlužíte.

 

Každopádně žádné problémy také přijít nemusí. Nemyslím si, že měl problém úplně každý, kdo ukončil smlouvu. Málo nás ale určitě nebylo. Uvidíte sám, zda už to bylo přes média proprané dostatečně. Držím palce ;-)

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Vodafone Station, CA modul
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo, jestli podpis na dopise s výpovědí musí být ověřený (notářsky) nebo nemusí.

Ptám se proto, že někde (pravděpodobně na tomto fóru) jsem četl, že musí, ale ve všeobecných podmínkách UPC platných od 1.2.2012 jsem tento požadavek nenašel.

Tak se raději ptám, ať neplatím zbytečně 30 Kč za ověření nebo ať mi UPC neodpoví, že výpověď je neplatná a nenatahuje se to o další měsíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...