Přejít na obsah

router vlastní nebo od UPC s wifi?


Návštěvník drejk

Doporučené příspěvky

Návštěvník Atta

Takze mam jit radsi do obyc modemu a napojit za to vlastni router, o penize ani moc nejde, spis o to, jaky z nich bude mit lepsi signal a rychlost v byte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JuraS.

Jakou rychlost...? to je těžké takhle odpovědět. Mám v síti 2 ntb s gigovými lankami a n kovými wifi, počítač stolní i server mají gigový lan a natahal jsem to certifikovanými 6 kovými kabely s certifikací na giga. Jakou reálnou rychlost mám to jsem neměřil ale občas nadávám, že to mám líný..a to jsem už poskočil na nejvyšší home tarif...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JuraS.

tak to myslím..nicméně kopírování gillmorek 1-6 ode mě lajnou na router a pak n kovou rychlostí vzduchem taky zabralo hafo času....no jen mi příjde zdroj k NAS serveru tak to zařídím jinak, zase zrychlím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Atta
router za 500 bude stát vždycky... víš za co :? navíc ti bude brzdit přenosy v domácí síti na 100 Mb/s, takže za mě určitě epc3925 nebo nějakej rozumnej vlastní router...

Ten dir600 co mam, jsem kupoval do bytu kde je 10MB internet a u takove rychlosti to asi neni uplne podstatne, ze? Hlavne to bylo na 20m byt.

A jaky router byste doporucili, aby nic nebrzdil? Ten upc modem nebude brzdou?

Jedna se mi o to, kolik bude stat router, ktery bude lepsi nez ten upc?

Je lepsi dat 2000 za epc3925 nebo 1300 za ten Bez wifi a k tomu dokoupit nejaky router.

 

Na zaver bych se rad zeptal, v cem bude lepsi router kombinace modemu (bez wifi) s nejakym dobrym routerem nez ta epc3925? Jaky bude rozdil v rychlosti wifi po byte(60m), o kolik by mohl byt rychlejsi prenos po siti?

A kolik bude stat nejaky lepsi router?

Jedna se o to, ze ja budu mit wifi pres kabel, manzelka bude na nb pres wifi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Vlastní router se hodí pokud člověk potřebuje funkce, které v tom modemo-routeru od UPC nejsou, např. omezování rychlosti. Jinak to asi nemá význam. Z externích routerů pak třeba TP-LINK 4300 nebo 1043.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...