Přejít na obsah

Kaon KCF-B4003HCO - nejde obraz přes HDMI


Návštěvník 666

Doporučené příspěvky

Návštěvník 666

Zdravim, zrovna mi domu dorazil tenhle zázrak od UPC. Samozřejmě nefunguje jak má.

 

Pokud připojim anténu do stb a ten propojim s Kaonem HDMI do televize, tak mi televize píše "žádný signál". Když stb restartuji tak se na pár vteřin zobrazí logo UPC v příšerný kvalitě (takové prokládané řádky a zrnění). Pak to zhasne a opět "žádný signál".

 

Pro kontrolu jsem stejným HDMI kabelem propojil notebook do televize a ten se samozřejmě chytne okamžitě.

 

V nastavení stb se nic k HDMI nastavit nedá.

 

Je stb vadný? Mám žádat výměnu?

 

Přes SCART to jede normálně, ale na to rozblité HD se odmítám dívat. To pak nepotřebuji HD stb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník 666

TV má tři HDMI. Samozřejmě jsem mezi nimy (z kterého má zobrazit signál) přepínal. Tím to jistě není. Mimochodem notebook se chytne a zobrazí okamžitě aniž bych cokoliv na TV přepínal. Tohle funguje automaticky a nymyslim si že stb je vyjímka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník 666

Na dnešek mám objednaného technika. Po několika pokusech jsem si jistý že HDMI konektor v Kaonu nefachá. Jen doufám že přiveze rovnou nový stb a ne že jen řekne že je to rozbitý a nový přiveze až příště. Ten co mi dodali asi nový nebyl. Byl zabalený v bílé krabici a ovladač byl mírně jetý. Ne moc ale někdo ho už měl.

 

Bohužel UPC asi nic kvalitnějšího nemá. CA modul mi v TV nefungoval korektně a tak jsme ho vrátil a místo toho vzal tohle. Respektive TV mi nenaladila všechny programy. Nějaké se i po naladění ztrácely. Ale ok TV není žádný zázrak a žádnej novej firmware na ní není. Takže mi na sledování v HD zbývá jen tenhle Kaon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník 666

Tak to bylo překvapivě kabelem. Zvláštní že obraz i zvuk znotebooku jde přes ten kabel bez problémů ale z stb ne. Možná to bude rozlišenim (z notebooku jde jen 1366x768).

 

Každopádně mi technik vyměnil i stb s tím že se chová divně. Novej stb však po třech hodinách kleknul s tím že se vypnul a skončil na logu UPC. Vypínání a zapínání nepomáhalo. Na display by stále "boot". Pomohl jen reset pře ovladač. Pak to jelo normálně.

 

Dneska ráno jsem to zkusmo zapnul a píše to vadný disk chcete formátovat?. To jsem potvrdil. Źádná hláška o dokončení formátování se nezobrazila. Okno jen zmizelo. Zkusmo jsme to vypnul a zapnul a opět to samé. Vydný disk, chete formátovat?

 

Jako na tohle už opravdu nemám nervy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...