Přejít na obsah

Změny cen TV nabídek od 1.7.2012


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník lejno

Není poskytovatel služeb elektronických komunikací ten, který by se zavděčil zákazníkům všem - podle této parafráze pak prostě platí, že kdo není spokojený, může jít jinam a v opačném případě ať si nestěžuje. Žádná jiná cesta není a kabelový operátor s počtem přípojek přesahujicím půl miliónu se nemůže individuálně přizpůsobovat všemu, co z klientů vypadne. Nedostatky jistě jsou, ale dokud nepřevyšují klady, tak je to v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

A právě proto, že i tady jsou nedostatky, tak je dobré na ně upozornit a snažit se je zlepšit.

V připadě nemoci, taky hned nestřílím a nekupuji nové dítě, ale snažím se ho vyléčit. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník son
Není poskytovatel služeb elektronických komunikací ten, který by se zavděčil zákazníkům všem - podle této parafráze pak prostě platí, že kdo není spokojený, může jít jinam a v opačném případě ať si nestěžuje. Žádná jiná cesta není a kabelový operátor s počtem přípojek přesahujicím půl miliónu se nemůže individuálně přizpůsobovat všemu, co z klientů vypadne. Nedostatky jistě jsou, ale dokud nepřevyšují klady, tak je to v pohodě.

Tak takový způsob argumentace mi připoměl dobu před 30-40 lety-chlapče,ty by jsi té době dotáhl jistě vysoko! :D Přesně podle hesla: drž hubu a krok a komu se nelíbí,ať táhne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Přesně tak. A jinak si udělej svoji kabelovku a můžeš to UPC natřít, rád se podívám na profíka jak to dělá, ono rozumovat někde u netu umí každý :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. A jinak si udělej svoji kabelovku a můžeš to UPC natřít, rád se podívám na profíka jak to dělá, ono rozumovat někde u netu umí každý :D

To je podobný názor z oné doby :)

A jak se to dělá - podívej se třeba sem: http://www.kabeldeutschland.de/

Tam určitě neříkají lidem - udělej si to sám, podívám se na profíka

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá smysl to řešit, on u PC je každý ten nejchytřejší a přesně ví, jak to má UPC dělat, ale v reálu je to všechno jinak :-)

Já jsem ti dal odkaz. Já neříkám (a ani nikdo zdejší) že to umím lépe. Já mám jiné zaměstnání. Proto jsem ti dal odkaz, jak to (a rozhodně LÉPE) jinde dělají profesionálové jinak. Tak nestáčej řeč jinam

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...