Přejít na obsah

Viasat Explorer?


Návštěvník Kacaba

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník kab

Tyto kanály z balíčku zmizeli již dávno (viz programové nabídky), ale UPC je tam ještě na nějakou přechodnou dobu nechalo. A když si pročtete VOP, dozvíte se, že si s kanály mohou hýbat dle libosti.

A ten bordel na webu, kde jsou staré nebo protichůdné informace ... no bohužel tomu tak je. Jediné co zbývá je upozornit je, aby to dali do pořádku.

 

Hm, tak po obou kanálech Viasat mi o víkendu zmizely z nabídky Standard i National Geografic a History Chanel, takže už tam není skoro nic :) Takže balím DVR a posílám do Nymburka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kab

Hm, divný. No já už to řešit nebudu - stejně to ruším a nechám si jen 2M internet za 248 Kč, oni to pozvolna zdražují a přitom omezují a už mě to nebaví :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Dotaz? Na programu Viasat Explorer vysílá po 23:00hod nějaká kódovaná stanice? Objevuje se klasická hláška "není přístup". Jestli ve 23:00 hod končí vysílání, tak bych tam čekal nějaké logo stanice s oznamením vysílá od - do. To tam vůbec není jen černá obrazovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...