Přejít na obsah

Viasat Explorer?


Návštěvník Kacaba

Doporučené příspěvky

Návštěvník mipo

Vypadá to, že UPC zrušilo původní skladbu nabídky Standard a nahradilo ji balíkem Komfort. V něm už Viasaty nejsou a je nutno je přiobjednat v nějakém doplňkovém balíčku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano je to tak, z balíčku Darwin zmizel ViaSat History i Explorer. Slušně mě ... Nehledě o tom jak je to nefér,mám smlouvu s UPC a platím si balíček na tyto programy a nejednou si je přesunou do jiného balíčku. Není to trošku protiprávní ? To je jako bych si v restauraci objednal oblíbené jídlo a dostal zcela jiné i když za stejnou cenu.

To je na jednoznačné odstoupení od smlouvy. Nahrazeno TV Paprikou a D, no nevím co má TV Paprika společného s výpravami do historie a dokumentárními pořady-tak zní podnadpis balíčku Darwin na webu UPC. Otázkou co zruší dalšího, třeba TV History a nahradí ho Zone Romantikou.

Navíc na tom jejich slavným webu se stále v popisu Darwin "co získám" vyskytuje informace o Viasatech (že ano)ale v kolonce vedle "programy" zase ViaSaty nenajdete. Tak co kurňa platí ?

To samé platí o jejich ceníku - tam je stále uvedeno ViaSat Explorer+ ViaSat History a žádná TV Paprika.

A poslední nesmysl - na stránce s Darwinem se píše: Po skončení akce budete platit standartní měsíční 120,-Kč viz ceník - jenže v ceníku tuto cenu nikde nenajdete.

Tak co teda máme za programy a kolik se účtují. Bordel s dvojíma cenama nebo záměrně klameme zákazníka ?

Žádné jiné vyrozumění o změnách a přesunech vysílaných programů jsem neobdržel.

Hrozná amatéřina. UPC opět zaperlilo :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PESFILIPES

ja tu stale pisi ze upc ma klamavou reklamu - jenze takove reci tu nemaji radi - tak pozor aby te za neco takoveho podobneho nezablokovali - :lol: - to se tady nesmi psat pravdu o nevyhovujicich sluzbach teto pofiderni organizace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano je to tak, z balíčku Darwin zmizel ViaSat History i Explorer. Slušně mě ... Nehledě o tom jak je to nefér,mám smlouvu s UPC a platím si balíček na tyto programy a nejednou si je přesunou do jiného balíčku. Není to trošku protiprávní ? To je jako bych si v restauraci objednal oblíbené jídlo a dostal zcela jiné i když za stejnou cenu.

To je na jednoznačné odstoupení od smlouvy. Nahrazeno TV Paprikou a D, no nevím co má TV Paprika společného s výpravami do historie a dokumentárními pořady-tak zní podnadpis balíčku Darwin na webu UPC. Otázkou co zruší dalšího, třeba TV History a nahradí ho Zone Romantikou.

Navíc na tom jejich slavným webu se stále v popisu Darwin "co získám" vyskytuje informace o Viasatech (že ano)ale v kolonce vedle "programy" zase ViaSaty nenajdete. Tak co kurňa platí ?

To samé platí o jejich ceníku - tam je stále uvedeno ViaSat Explorer+ ViaSat History a žádná TV Paprika.

A poslední nesmysl - na stránce s Darwinem se píše: Po skončení akce budete platit standartní měsíční 120,-Kč viz ceník - jenže v ceníku tuto cenu nikde nenajdete.

Tak co teda máme za programy a kolik se účtují. Bordel s dvojíma cenama nebo záměrně klameme zákazníka ?

Žádné jiné vyrozumění o změnách a přesunech vysílaných programů jsem neobdržel.

Hrozná amatéřina. UPC opět zaperlilo :cheers:

Tyto kanály z balíčku zmizeli již dávno (viz programové nabídky), ale UPC je tam ještě na nějakou přechodnou dobu nechalo. A když si pročtete VOP, dozvíte se, že si s kanály mohou hýbat dle libosti.

A ten bordel na webu, kde jsou staré nebo protichůdné informace ... no bohužel tomu tak je. Jediné co zbývá je upozornit je, aby to dali do pořádku.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PESFILIPES

prave ze tv mam od upc - supreme s jednim kaonem4003 za mesicni platbu 1250kc - tak to je super uzasna sluzba - internet od nich nemam - s jejich predrazenou nekvalitou koncim a muzou si to strcit nekam - je to nejhorsi spolecnost s jakou jsem se kdy setkal - takze upc :salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...