Přejít na obsah

Vypoved UPC


Návštěvník Trooll

Doporučené příspěvky

Návštěvník aaaflirtik

je to jednoduchy od prvniho nam bezi 30 denni lluha a konec, sipo zrusim a posledni platbu zaplatim rucne, pro pripad. Jinak doba vraceni je v nynejsich podminkach 14 dni !!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z této stránky jsem včera čerpal. Přesně o to mi šlo, aby to měli ještě tento týden, když je krátký měsíc a pátek je konec měsíce. Předpokládám, že max. 2 pracovní dny to k nim půjde, běžně klasické dopisy takto jdou. Sepsáno mám, vytisknuté také, ještě to podepíšu a zítra ráno jdu na poštu a pojistím se dodejkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník aaaflirtik

doporuceny dopis prijde dalsi den podany na poste a to muzete podat klidne pred zavirackou i pres celou republiku.

 

Spis bych se bal toho zpracovani, nevim jak moc je aktivni ten po box, treba tam 2x mesicne nekoho posilaj na tu jejich postu, takze se muzeme dockat dost velkejch zajimavosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ukončení smluv - čehokoliv řeším vždy dodejkou. A není to o moc dražší, než doporučená zásilka, která stojí obyčejná 29,-Kč + dodejka 10,-Kč. Tenntýž postup udělám, až budu vracet STB. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník aaaflirtik

ale stejne nechapu ze k cemu dodejka kdyz vidite skrz track and trace ze byla zasilka prevzata:

vcera poslano na ten jejich PO Box, Zásilka doslána poštou 130 00 - Praha 3 dne 25.02.2014 na jinou adresu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte to fyzicky k dizpozici, jak říkám, je tam jen desetikoruna navíc. :wink:

 

 

Nahlédl jsem na jejich poradu na webu a zaujalo mě, že po zaslání STB není možné, aby zaslali potvrzení, že je vše v pořádku, nýbrž by jste jim měli zaslat kopii podacího lístku, na jehož základě Vám to potvrzení zašlou. Neříkejte mi, že to nemají interně ošetřeno, aby se všeho zákazník domáhal a dokládal neustále dokola.

 

 

UPC Televize - Vaše otázka

23. 02. 2014 - 16:58

Dobrý den, ukončil jsem s Vámi smlouvu a nyný jsem byl vyzván k vrácení set-top-boxu Handan CV-5000 CINX. Chci se zeptat, co vše, kromě STB, mám Vám zaslat, abych se vyhnul případným nedoplatkům, a na jak vysokou cenu jej mám pojistit(na vašich stránkách je pouze pronájem STB). Děkuji za odpověď

Odpověď

24. 02. 2014 - 13:49

Dobrý den,

kromě set-top boxu prosíme o vrácení přístupové karty Conax, dálkového ovládání, napájecího zdroje a Scart kabelu. Balíček doporučujeme pojistit na částku 2000 Kč. Pokud nám po odeslání zásilky doložíte kopii podacího lístku, rádi Vám řádné odebrání zařízení z Vašeho klientského účtu potvrdíme.

Honza B., UPC Facebook tým

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...