Přejít na obsah

Vypoved UPC


Návštěvník Trooll

Doporučené příspěvky

Po určení kam odevzdat doplňková zařízení, vrátím zapůjčený modem a set top box.

Odpoved na tuto otazku najdes ve vseobecnych podminkach:

http://www.upc.cz/pdf/VOP_UPC.pdf

 

7.4. Vrácení Přijímacího zařízení

Do 7 dnů po ukončení Smlouvy je nutné, abyste nám vrátil(a) pronajaté Přijímací zařízení, a to na adresu našeho distribučního skladu: UPC Česká republika, s.r.o., Kostomlátecká 20/39, 28802 Nymburk. To platí i v případě, že ukončíte užívání jednotlivé Služby a Přijímací zařízení používáte jen pro její příjem. Aby se vracené Přijímací zaří-zení cestou k nám nepoškodilo (nebo pro případ, že se tak stane), doporučujeme Vám, abyste zásilku při odesílání pojistili dle výše smluvní pokuty pro příslušné Přijímací zařízení, která je uvedena v ceníku na www.upc.cz. Přijíma-cí zařízení se považuje za vrácené v momentě, kdy ho převezmeme v našem distribučním skladu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník aaaflirtik

mam dotaz k tomu kdy presne vypnou sluzbu po ukonceni:

 

1. poslu vypovedni dopis, ktery ma vypovedni dobu jeden mesic od noveho mesice

2. sluzba se mi obnovuje 23 dne v mesici

3. takze kdyz mi to zacnou pocitat od 1 brezna do 30 brezna, tak do 22 dubna mam u nich internet ?

 

diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník aaaflirtik

tak to je taky moznost, ktera by nevadila kdyby se odrazila na cene vystavene faktury tj. obdobi 23 - 31 brezna. Ma nekdo zkusenost (urco ano) zda to je full cena ci pomerna cast.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Rovněž velké dík za informace.

 

K bodu 3 - mám dotaz: Služby mám v SIPU (pak hotově na poště) - na to zbytkové období, tj. 23 - 31/3 - bude extra faktura a nebo v době obnovy tam uvidím poměrnou část a pak běžné služby, co u nich mám?

 

Ruším TV, zůstává net a telefon.

 

Podle info, do zítřka má volat výpovědní odd, dočetl jsem se, že i tak to bude písemně, nevím, proč mě to neřekla rovnou v pátek, jak jsem volal, předpokládám dle zkušeností s poštou, že během 1 - max.2, tedy nejpozději v ČT to tam budou mít.

 

Dopis na výpověď stačí doporučeně a nebo pro jistotu i dodejku? U STB tam určitě dám dodejku.

 

Nevěřil jsem, že když u UPC něco budu rušit, že to bude takový běh na dlouhou trať. Takže z mé strany to chci maximálně ošetřit, abych to měl v pořádku. Napíší datum sami od sebe toho ukončení, abych nepřešvihl lhůtu pro odeslání toho STB? Vím, že do 7 dnů, což bych odeslal nejpozději 2. den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Zdravím. Rovněž velké dík za informace.

 

K bodu 3 - mám dotaz: Služby mám v SIPU (pak hotově na poště) - na to zbytkové období, tj. 23 - 31/3 - bude extra faktura a nebo v době obnovy tam uvidím poměrnou část a pak běžné služby, co u nich mám?

 

Ruším TV, zůstává net a telefon.

 

Podle info, do zítřka má volat výpovědní odd, dočetl jsem se, že i tak to bude písemně, nevím, proč mě to neřekla rovnou v pátek, jak jsem volal, předpokládám dle zkušeností s poštou, že během 1 - max.2, tedy nejpozději v ČT to tam budou mít.

 

Dopis na výpověď stačí doporučeně a nebo pro jistotu i dodejku? U STB tam určitě dám dodejku.

 

Nevěřil jsem, že když u UPC něco budu rušit, že to bude takový běh na dlouhou trať. Takže z mé strany to chci maximálně ošetřit, abych to měl v pořádku. Napíší datum sami od sebe toho ukončení, abych nepřešvihl lhůtu pro odeslání toho STB? Vím, že do 7 dnů, což bych odeslal nejpozději 2. den.

To bude spíš tím, že si ten běh sám prodlužuješ a neumíš se rozhodnout co vlastně chceš. Jinak je to jednoduchý jak facka, napíšeš "Dávám tímto výpověď ze smlouvy č. XXX, datum a podpis" a není co řešit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesouhlasím s Vámi. Maximálně to stěžuje UPC - jedna z největších společností a vše řešit poštou (vrácení zařízení, vysoké pojistné, atd.) Proč informace nemůže podat přímo operátor hned 1.den a já musím čekat, až mě budou volat, když to stejně napíši písemně. Už to mám sepsané a dneska to budu dávat na poštu. TNebudu na ně čekat, jak jsem se dočetl převážně to je retenční oddělení a u TV nestojím o žádnou retenci (zdarma mi TV určitě nedají), takže zdržení maximálně 1 den a to mě nevytrhne. Spíše se mě jedná, co se bude dít pak..proto jsem se ptal na platby SIPA. Doufám, že mi v dalším nenavýší cenu TV o těch 80,-Kč, když ruším službu z důvodu nesouhlasu s navýšením a nebudu pak lítat a reklamovat vyúčtování. Kdo má tiskárnu doma, tak ano - nezdržuje se. Já ji doma nemám, musím někam zajít. Počítám, že do 22/3 bude faktura jako předešlé a od 23/3 TV za starou cenu poměrovou částí do ukončení a další služby dle změn a ne, že mi naúčtují vyšší ceny dle nového ceníku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

O čem bys chtěl podávat informace? Všechno najdeš v obchodních podmínkách (vrácení zařízení, lhůty atd.), výpověď podáš písemně a s operátorem nemusíš vůbec komunikovat. A v tvým případě je to stejně fuk, protože výpověď začne plynout první den následujícího měsíce po doručení do UPC, takže jestli to pošleš 1, 5, 10 nebo třeba 20 je úplně jedno. Stejně ti to poběží až od 1.3. A výpověď samozřejmě můžeš napsat i rukou, k tomu žádné tiskárny netřeba.

Pro odstoupení od smlouvy (z důvodu její změny) pak platí něco obdobnýho, pouze se to musí stihnout do 14 dní ode dne, co UPC změnu provedla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...