Přejít na obsah

Vypoved UPC


Návštěvník Trooll

Doporučené příspěvky

Návštěvník aaaflirtik

tak je to tady toho jsem se bal ze upc ma bordel v tom po boxu:

 

Zásilka podána dne 24.02.2014 na poště 400 01 - Ústí nad Labem 1.

Zásilka doslána poštou 130 00 - Praha 3 dne 25.02.2014 na jinou adresu.

Zásilka uložena dne 27.02.2014 na poště 140 16 - Praha 416 - adresát má P.O.Box.

 

oni proste to tam maj nejak nestavene aby se jim to po prijeti preposilalo na jinou adresu, kde asi nikdo neni, tak v dalsim dnu to posta da do toho po boxu kde to pak snad nekdo vybere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Jen pozor na to že UPC má blbou adrsu(možná záměrně) a tak jde dopis o 1 den déle.Vždy to česká pošta musí přeposílat na jinou adresu.Vím to ze sledování zásilek ainformací české pošty.Takže raději jim to pošlete s dostatečným předstihem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník aaaflirtik

vsude je adresa: po box 53, 130 11 praha

 

tak nakonec dodano, z posty: Zásilka dodána dne 27.02.2014 poštou 140 16 - Praha 416.

 

aspon ze to prevzali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže zítra by to tam mělo být, přičemž, kdyby to měli férově nastavené, tak za běžných okolností to měli včera k dizpozici, takže zdržení 2 dny.

 

Zásilka podána dne 25.02.2014 na poště 700 37 - Ostrava 37.

Zásilka doslána poštou 130 00 - Praha 3 dne 26.02.2014 na jinou adresu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník aaaflirtik

tak dnes mi od upc prislo v sms ze mi do deseti prac dnu prijde vyrozumeni, tak nejak cekam ze ten zapocet od 1 dne v mesice + 30 dnu zacne az v UPC se nasyti byrokracie a pak to zacnou teprve odpocitavat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, o jaké vyrozumění se jedná, jako kdy se ukončí smlouva? My jsme odesílali výpověď minulý týden, v pátek jim to dle webu ČP bylo doručeno. Dnes přišla dodejka s potvrzením. Odhlašovali jsme Digitální TV. Z jakého čísla volává UPC? Před nějakou dobou volávali z předvolby 729. Jsme každopádně rozhodnuti, že TV rušíme na 100%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Domnívám se dle dnešního telefonátu, tak ukončení služeb k 31/3.

 

Jejich nabídka: 10 Mb + Starter+Relax + Telefon 100 + STB + wifi modem = 480,-Kč.

 

S díky jsem ji odmítl. :-) Takže nyní doufám už bude volat výpovědní a sdělí mi ukončení služeb + informace k poslední poměrové faktuře za TV a doufám, že se to bude počítat z původní ceny za TV a ne z nové. Což jsem i takto uvedl té paní. :)

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...