Přejít na obsah

zmeny sluzeb od 1.5. 2012


homberg

Doporučené příspěvky

Návštěvník bufalobil

Ted mi přišla faktura(mimochodem s novou grafikou a členěním) na další měsíc. Období od 23.4 do 22.5. Položka zapůjčení modemu zatím vůbec není. Já mám vyjednanou slevu 35% na internet na rok a zdá se že to UPC hodlá cenu dodržet. Že bych tu pajdu navíc neplatil? :thumleft:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co platim, to chci dostat a jak to technicky resej, je mi putna, hlavne ze to dostanu.

tys mě asi nepochopil :lol: s tim já samozřejmě souhlasim, jenom řikám, že je třeba si uvědomit, že rychlost na internetu zaručit nelze, tudíž pokud to jede aspoň těch 30/1 na ftp.upc.cz, je tam nějaká rozumná odezva a nejsou žádný jiný problémy, pak nelze reklamovat např. to, že z nějakýho serveru xyz.cz to jede jenom 5 Mb/s :)

prohledej forum a koukni, jak správně měřit rychlost :lol: pokud to nebude sedět, tak reklamace a bojovat jako lev :bom:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vim jak merit internet, ale testum ala speedtest.net neverim, pouzivam leta rychlost.cz a podle toho se orientuji

 

kdyz mi speedtest na 10Mb wifine nameri 14Mb a pak to konzultuji s kamosem, ktery u providera pracoval a pote jsme zkouseli i testy na ftp a http providera a nikdy jsem se nedostal pres 10.5, tak proste neverim a ano, provider nastavoval vzdy o 0,5Mb vic, takze to vzdy sedelo

 

at si kazdej rika co chce, speedtest nadhodnocuje, stejne jako budiky skodovek a volkswagenu (seat jsem nidky nezkousel, ale jelikoz to je stejna vesnice, tak bych dal ruku do ohne, ze to delaj taky - clovek si pak mysli jak jede rychle a jak mu to krasne zere a ono ve skutecnosti jede i o 10km min :) a pri rychlostech nad 160 to ukazuje jeste hur)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rychlost.cz už začíná ukazovat relativně přijatelně (přes server označenej jako sitel), jenom odezvu to ukazuje totálně špatně... speedtest.net ukazuje dobře v praze od společnosti centel, jenom na uploadu pár Mb/s chybí :) měřáky nenadhodnocujou, naopak ukazujou o chlup míň, nejlepší je měřit na ftp.upc.cz s network meterem...

 

ftptest.png20121740978-ecd4718aeb.png1926688157.png

žlutej download, zelenej upload

 

měření přes wifi nikdy nebude přesný :) upc nenastavuje o 0,5 Mb/s víc, upc nastavuje o 1 Mb/s víc na uploadu a o 3 - 5 Mb/s na downloadu :)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni co si stěžují na rychlost - zkuste si nejdřív zapojit kabel napřímo do PC/notebooku a poté změřit rychlost. Většinou bude problém v routeru - starší (a méně kvalitní) routery už můžou mít problém uroutovat 30Mb/s (vlastní zkušenost).

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Ponava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bucky Kid

Mě to teda jede 30Mbit stabilně - 1927181619.png

ale rychlost připojení bych ani tak neřešil jako spíš zda zdraží či ne.

Neví někdo jestli by mi nabídli původní cenu kdybych dal v dubnu výpověď z důvodu zdražení? Trochu jsem o tom uvažoval ale nechtěl jsem riskovat že by výpověď akceptovali :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja dal uz vypoved a nabidli me zlevneni az po vyprseni vypovedi na cenu kterou nabizeji novackum...ta cena ktera je uvedena pri sleve ale az po doruceni pisemne vypovedi a vyprseni vypovedni lhuty mas narok na cenu jako novy klient jinak nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...