Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Už té trapárny nechej (stačilo jak ses znemožnil u prodeje těch modulů), prostě UPC není žádná charita (tu si klidně poskytuj sám, třeba pod hlavičkou 99maxprogres :D ), jde jim o prachy jako každýmu podnikatelskýmu subjektu a tak je to správně. A bláboly na téma "proč nechce" apod. jsou úplně mimo, prostě nechce a vymalováno, službu nabízí oni, tak si určují pravidla. Až budeš něco podobnýho poskytovat sám, tak si klidně ty moduly rozdávej jak Bureš koblihy (na počkání zadarmo :D ).

Nechtěl jsen na ty nesmysly už reagovat, ale jediný kdo se tady stále znemožňuje je mistr YABAKA.

Místo aby psal k věci, tak nám ukázal, že umí z IP adresy poznat mého internet providera - SUPER !!! poučil nás, že UPC není charita - SUPER !!! a pak něco nějakejch koblihách od Bureše ? - SUPER !!!!

Já jsem se zato snažil něco bližšího v UPC o CA modulech zjistit.

Podle získaných informací je v UPC velký nedostatek modulů dokonce jednu dobu nebyly vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je možné pronajmutí CA Modul po nějaké době odkoupit

 

UPC Česká republika Zdravím . Ten co máte v pronájmu odkoupit nelze. Pokud ale máte o CA Modul velký zájem, šlo by to zařídit. Pošlete mi v případě zájmu do přímé zprávy číslo Vaší smlouvy. Děkuji, David - UPC Facebook tým

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klídek, já vím, že jsem tam nedal smajlíka, ale je snad jasné, že jde o nadsázku. Jen to ale dokazuje, jak absurdní je současná situace s CA moduly. Lidi by je chtěli, ale UPC jim je neprodá. Zato jim skoro násilím nutí cihly, které téměř nikdo nechce.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kirisek95

Trošku k tématu a mimo téma... jejich krabičky navíc jsou opravdu k ničemu, když můžou udělat appku na smart TV... co se týče CA modulu, je to směšné až absurdní... člověk si chce pustit obyčejnou kabelovou televizi... už takhle platí randál a oni by chtěli ještě víc... a blokovat ostatní CA moduly, přijde mi to prostě směšné... už samotné spárování CA modulu/set-o-boxu přimo s dekódovací kartou... jako by to snad bylo k něčemu dobré... to je jako by operátoři prodávali SIM spárované pouze s jejich telefonem (víceméně to tu ještě tak 7 let zpátky bylo) no nic... doufám, že se UPC umoudří a buď bude CA moduly dávat zadarmo k TV tarifu (čemuž nevěřím) a nebo je začne prodávat =/

 

OT: kdyby snad někdo nějaký měl, vzal bych... =)

OT: Kdyby někdo věděl, jak dostat Horizon (android APP) do android TV (Philips) sem s tím... =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče aplikace - Hodně systémů a verzí systémů. Vývoj by se nevyplatil a každý z těch systému mají různé limity a omezení, není možné, aby ta aplikace byla stejná všude.

 

Nejde ani tak o blokaci jiných modulů, ale o nakoupené licence ke kódování, které jsou vázané na konkrétní zařízení a kupuje se určitě v nějakých balících po více kusech.

 

Android je open source systém, který má také nepřeberné množství mutací. A nejde jen o verze jádra. Aplikace jako takové jsou mimo jiné dosti háklivé i na rozlišení, pro které je programováno (viz. problémy tabletů atp). Nějaký jednoduchý port asi nepůjde, obzvláště když je android v TV hodně upraven oproti standardním systémům v telefonech.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

Možná by stačilo, kdyby UPC dokončila podporu Chromecast v aplikaci Horizon Go. AndroidTV předpokládám zároveň plní funkci zařízení Chromecast.

Neví někdo, v jakém je stavu ta podpora Chromecast v aplikaci Horizon Go? Potvrzení, že se na tom pracuje napsal David (UPC) už v září 2015 a stále nic :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kirisek95

Beris: Z flashky se to pokusím nainstalovat, mám tam ES file explorer, tak když mi tam ukáže flashku a povolí instalaci, vyzkouším... a na webu jsem našel pár "návodů", tak něco ozkouším =)

 

Kodl: Hele jde nasdílet celé dění na obrazovce, ale je to dosti nekvalitní... a ano, umí normálně chromecástit... Ale jako odezva je občas dosti smutná (myslím obecné ovládání TV) ale jinak jsem spokojen =) =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...