Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník jimenez

Mohu se zeptat jak je to s těmi 4-mi zařízeními? Osobně bych potřeboval zařízení páté, je nějaká možnost? Myslím, že v minulosti jsem někde četl, že to individuálně lze ovšem za předpokladu, že technik od UPC osobně prověří, že jsou všechny zařízení v jedné domácnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník milosh

Dobrý večer, forum sleduji už několik let a pomohlo mi s mnoha trápeními s UPC :diky

Až dnes jsem se registroval, neboť jsem vytvořil návod, jak a kde sehnat CA modul a jak jej nainstaloval v televizi Samsung.

Protože jsem jinde na českém internetu podobný aktuální foto návod nenašel, věřím, že pomůže i dalším zájemcům, kteří by se stejně jaká já chtěli zbavit druhého ovladače u televize a používat pouze jeden od svojí smart tv :thumleft:

 

https://www.game-star.cz/kde-sehnat-ca-modul-upc-a-jak-jej-nainstalovat/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Dobrý deň,

bude cez CA modul fungovať aj Archív? (tv, samsung ks7002)

Poprípade o aké funkcie prosím prídem ak si vyberiem CA modul a nie tú krabicu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

CA modul slouží jen pro dekryptování živého vysílání (myslím, že je možnost využít CA modul i pro dekryptování HbbTV, ale zatím se to asi nepoužívá).

Co se týče archivů:

1) archiv ČT (iVysílání) je dostupný kromě jiného i skrze HbbTV, takže, pokud TV podporuje HbbTV, bude v TV dostupný i archiv ČT (za předpokladu, že TV má připojení na internet)

2) archiv UPC bohužel není dostupný přes HbbTV. Jde o proprietární formu webové služby. Není ale třeba zoufat, archiv UPC (Zpětné zhlédnutí) je dostupný i jinak než přes UPC cihlu. Konkrétně některým z těchto způsobů:

  • a) Aplikace "Horizon Go" pro Android/iOS v kombinaci se zařízením podporujícím Google Cast (např. Chromecast), což je poměrně levná a spolehlivá cesta. Google casting je oficiálně podporovaný tou UPC aplikací.
  • b) Android-box = ne zcela oficiální cesta - probírala se zde.
  • c) Web (http://www.horizon.tv).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Gumboslav

Ahoj, koukám, že máte lepší zkušenosti s UPC, než já. Mám UPC televizi cca pět let, při zavedení mi bez problémů prodali CA modul. Teď jsem si chtěl koupit druhý, abych nemusel ten jeden vytahovat z televize a strkat do druhé (STB připojený k projektoru) pokaždé, když chci koukat na TV jinde.

Napsal jsem, že si ho chci koupit, a pokud ho nemají, že bych si ho koupil v obchodě. Napsali mi toto:

 

v současné době dodáváme CA modul do pronájmu, cena měsíčně činí 70 Kč. CA modul lze zakoupit pouze od bývalých zákazníků naší společnosti. V tomto případě doporučujeme ověření zda je dané zařízení odkoupené nebo majetkem UPC.

 

Moc to nechápu. V obchodech se moduly dají koupit cca za 1000 Kč, ale údajně nejdou spárovat s kartami od UPC. Poradíte mi někdo, co mám dělat, když jim nechci platit za pronájem? Klidně za modul zaplatím 1500 Kč, ale chci mít svůj.

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Návštěvník odepnul téma
  • po měsících...
Návštěvník mrazu
V 4/27/2017 at 12:05, king555 napsal:

Bohužiaľ.zostáva iba čítať inzeráty o predaji CAM UPC...

 

Druhá možnosť je Horizon Go + smart TV box k TV...

Zdravim.
Mam moznost odkupit CAM od byvaleho zakaznika UPC. Obaja sme z Bratislavy. Je tento modul schopny fungovat priamo s novou kartou od UPC (mojou), alebo musim ist do upc nechat si nejak sparovat ich stary CAM a moju UPC kartu? Viete mi poradit, prosim?
Je mi jasne, CAM nikdy nepouzity v UPC sieti fungovat nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...