Přejít na obsah

UPC kvalita aktualne


Návštěvník Hory

Doporučené příspěvky

Určitě máš na mysli to profesionální chování např. v případě uživatelky natasss, viď? :Dviewtopic.php?f=10&t=2976&start=720

Takhle se právě chová dobročinná organizace, takový spolek přátel elektroniky. Já se takhle chovat v zaměstnání - jsem na dlažbě. jenže já živím rodinu, paní přišla o práci, takže .......... si nemohu dovolit to, co mnozí pracovníci, kteří "pracují" pro UPC.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za čtyři televize se měsíčně platí více nejméně o 270,-Kč (3x SD Handan) 8)

Není pravda :D Zapůjčené můžete mít max. 2 STB do pronájmu. Další zařízení si musí klient zakoupit.

Nemusíš to brát tak birokraticky,to byla reakce na YABAKA že 4 TV jsou zdarma :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník nivico

Rad bych se vrátil k obsahu v nadpisu příspěvku - ohledně kvality UPC

Mám Handam 7000 HD a tv plazmu Pioneer.VŠE propojeno znackovymi Monster HDMI kabely.

 

 

To co zažívám tak poslední mesic to nemá obdoby. Mám pocit že se to děje od posledni aktualizace. Internet je docela v pohode , ale signál TV je děs a hrůza. Neustale výpadky signálu , zvuku,kostickování obrazu, posunutí zvuku oproti obrazu, nemožnost přepnutí kanálu nebo mi hlásí HD 7000, že je signál kódovány ale přitom mám přepnutí třeba na program Novy nebo jiného NEkodovaneho kanálu. Výpadky jsou hlavně na HD kanálech.

Například film Indiána Jones na Nove jsem prakticky nemohl sledovat.Turnaj mistru z Londýna na Nova Sport to samé.

Budu vděčný za jakoukoliv reakci co stím.

Děkuji.

Lokalita Pribram.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Myslí jedinec? To bude ten co dostane zdarma 4x CAM :?:

Proč by měl někdo něco dostávat zdarma? Prostě si ty 4x CAM koupí, stejně jako by si je kupoval u satelitního příjmu. Rozdíl je akorát v tom, že u kabelovky bude platit pořád stejnou cenu za tarif, zatímco u satelitu bude platit za každou kartu nebo max. 1x karta + 1x karta next u Skylinku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...