Přejít na obsah

UPC kvalita aktualne


Návštěvník Hory

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA
Za čtyři televize se měsíčně platí více nejméně o 270,-Kč (3x SD Handan) 8)

Není pravda :D Zapůjčené můžete mít max. 2 STB do pronájmu. Další zařízení si musí klient zakoupit.

Nemusíš to brát tak birokraticky,to byla reakce na YABAKA že 4 TV jsou zdarma :roll:

Takovou blbost sis vymyslel, protože já napsal, že u kabelovky se platí jedna měsíční cena bez ohledu na to, jestli mám TV jednu nebo 4. A ne, že by 4 TV byly zdarma. A jestli najdeš obdobnou službu, kde si můžu ty 4 TV připojit a měsíční paušál bude pořád stejný, tak sem s tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Operativně si předplatím jednu kartu, druhou NEXT mám za +80Kč na měsíc stejnou nabídku a tím končím, další karty už v ceně té první nejsou. Takže si můžu leda operativně platit další paušál, což je skutečně výhra (ovšem pro Skylink) :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Co jak? Jestli myslíš kus kabelu a rozbočovač, tak to je běžný domovní rozvod, navíc oproti satelitnímu rozvodu mnohdy jednoduší. Neřešme tady prosím hlouposti, celý můj příspěvek byl o tom, že se u kabelovky platí pořád stejný měsíční paušál bez ohledu na počet připojených televizorů (nebo s limitem 4 TV), což jiná služba prostě neumožňuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mir69

Tak jsem ve čtvrtek vyměnil HDMI kabel, chvíli se to chovalo, jako že je po problémech, obraz se držel, i zvuk, nezasekával se, ale dnes se to opět předvedlo ve své staré známé kráse, na tenis (Nova sport) se nedalo koukat, sem tam samočinný restart (Handan 7000). Každý tady řeší zda je 110 programů dost, ale skro nikdo kvalitu... Ať jim do té centrály udodí blesk, a kompletně to tam vyhoří (nejlépe v nočních hodinách, kdy tam nebudou lidi samozřejmě).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PESFILIPES

moje rec ale chtelo by to samozrejme aby to sezehlo i ty smejdy uvnitr - pak by mozna prisel nekdo lepsi - komu jde o to aby lidi byli spokojeni - vzdyt toho svinstva je dnes na svete dost - tak proc takove smejdy tady trpime a nechame se okradat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Hory
Dnes poprve za dlouhou radu let mam zkusenost pozitivni ze strany UPC. :-) Toto forum slouzi jak to ja chapu jednak ke sdileni zkusenosti a jednak i ke kritice sluzeb UPC, takze dnes jsem ziskal k narozeninam :-) 30 dni FIlmbox HD, Family, Extra. Malickost, ale potesi, konecne se nekdo chova jako clovek.

Nejsem uplne spokojeny zakaznik UPC, ale myslim, ze prevazuji klady. Pokusim se shrnout:

Klady: kvalitni Internet pripojeni (bez konkurence CR), letos ocividne kvalitnejsi signal TV kanalu

Zapory: nekvalitni KAON HD, nepruzna a neerudovana zakazniznicka linka

 

Osobne bych se priklonil ke zkvalitneni datoveho toku TV kanalu a mozna i nejaky HD kanal navic by potesil taky.

 

Tak se me potvrdilo ono zminovane nepruzna a neerudovana zakaznicka linka, ani nevim, jestli se mam smat.

Text požadavku:

Špatný signál - úroveň dB ČRo2-Praha v analogové nabídce rozhlasových stanic.

 

Část odpovědi, kterou mají připravenou pro obecné problémy asi :-)

Prosíme, ověřte kvalitu a úroveň signálu trojitým stiskem tlačítka "i" na Vašem dálkovém ovládání. Kvalita signálu má vykazovat 96% a více. Pokud je tato hodnota nižší, prosím, ověřte, zda nedošlo k uvolnění nebo poškození kabelů.

 

Na Vaši kartu byl zaslán obnovovací signál. Nyní prosím zapněte set top box na 120 minut, pak zkuste set top box resetovat. Reset provedete následovně: Vypněte STB na 20 minut ze zásuvky, zapněte a v menu přes položku systémové informace uveďte STB do továrního nastavení. Potom vyzkoušejte STB znovu naladit. Ladění STB: menu - instalace - manuální vyhledávání. Frekvence zadejte: 170.5 modulace nastavte: 64 (QAM) symbolrate nastavte na: 5000 - zvolte spustit vyhledávání a potvrďte.

 

Doporučujeme zabezpečit, aby byl set top box propojen koaxiálním kabelem (dodaným k set top boxu) přímo do zásuvky kabelové televize a z výstupu set top boxu nebyl veden koaxiální kabel do dalšího zařízení. Zkontrolovat případné rušení signálem od mobilního telefonu, rádia, Wi-Fi zařízení, které by se mohli nacházet v blízkosti set top boxu.

 

Pokud bude problém přetrvávat, kontaktujte, prosíme, klientské centrum ve chvíli, kdy budete u set top boxu pro případné naplánování návštěvy technika.

Jmeno slecny, pani nebudu vkladat :-) nic proti zenam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník ogggi

Problemy s neustálymi vypadky televize vypadek trva par vterin ale je to kazde tri az pet minut porad , neni to kazdy den, ale dvakrat do tydne skoro celyden posledni mesic urcite .

Jsem z havířova a mam tv panasonic + ca modul od licy.

Chtěl bych jenom vědět jestli z okolí to taky někomu takhle často vypadává.

děkuji za odpověď

Upraveno uživatelem ogggi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...