Přejít na obsah

Jak se vyhnout poplatku 650,-


Návštěvník shrap

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jaku

A co by ten technik asi dělal?

Za ukončení smlouvy není doufám žádný poplatek. Ten je jen za snížení. :)

Ten dvoudrát si odpojím sám a telefonní aparát (telefonní ústředna) je můj.

 

Navíc třeba se rozmyslím a po roce, který mě stojí 1,- + 12,- + hovorné korun, třeba přijdu na chuť pevné lince a změním to na Kredit 50. :D

Naopak kdyby mi to moc vadilo a nikam bych nikdy nevolal, tak službu můžu zrušit už po 3 měsících, takže instalace 1,- + měsíční poplatky 3,- = 4,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hanzik
No, me sama slecna na ZC poradila tu fintu s telefonem, objednat ho za 1.- a po cca 3 mesicich zrusit. Tak jsem zvedav, jestli to tak bude.

 

Co jé,ty to zaplať,né?Ty na to určitě máš.Mě cpeš ať nejsem socka a ty nejsi o nic lepší!Si koukám dobrej ko..t :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

OffTopic:

Nechte toho osočování. Myslím, že ušetřit chtějí všichni. Vždy se najde vhodnější účel, kam peníze dát.

 

BTW: Samotné UPC na své stránce u Balíčku uvádí radu jak ušetřit:

TIP: Jste stávající zákazník UPC? Objednejte si k balíčku Kombi Komfort i telefon Basic za 1Kč měsíčně a nebudete platit poplatek za výměnu modemu 650Kč.
Upraveno uživatelem Jaku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vyzvednutí STB technikem nelze. Dneska jsem na KC objednal nový net (60) a protože mám jeden STB vlastní a druhý půjčený, chtěl jsem, aby so ho technik vzal, až přijedem naistalovat modem. Bohužel nelze, prý za to není placen a je třeba ho poslat do Nymburka. Holt UPC v celé své kráse :lol::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Je možné si objednat Balíček KOMBI KOMFORT+BASIC TELEFON tak že vám technik nezapojí ani nedá telefonní přístroj? Jde mi o to abych neplatil 650Kč . Telefon nehodlám využívat a po třech měsících někam posílat. Na stránkách UPC se uvádí že ,,Je možné používat jakýkoliv telefonní přístroj s tónovou volbou.,, .Tak by to snad teoreticky mělo jít objednat bez toho aby mi technik zapojoval telefon a ve smlouvě bych měl aktivovanou službu Basic tel. Pokud už to někdo zkoušel,tak by se mohl podělit o zkušenosti.

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...