Přejít na obsah

Jak se vyhnout poplatku 650,-


Návštěvník shrap

Doporučené příspěvky

mýlíš :) kdybys měl třeba jenom net a chtěl upgradovat na ED3 a k tomu připojit novou službu tv, taky za výměnu modemu neplatíš...

u každýho balíčku je dole na záložce co musím splnit uvedeno:

Dále je nutné zajistit výměnu modemu u všech klientů internetové služby kromě těch, kteří mají internet Fiber 50 nebo Fiber 100. Výměna modemu je zpoplatněna částkou 650 Kč. Částka se neúčtuje v případě, kdy si klient zakoupením balíčku Kombi xxx doobjednává novou službu.

na druhou stranu mě samotnýho by zajímalo, jakej modem dostane klient k balíčku kombi klasik, poznámka o výměně je zachovaná, ale dávalo by smysl připlácet jedině za ED3 žihadlo, i když v tomhle případě je celkem zbytečný, aspoň do chvíle, než klient zjistí, že ten 2Mb/s net je pekelnej a chtěl by upgradovat na 60+... ptám se jen tak pro info, protože tenhle balíček aktivně nenabízim, jelikož shledávám výhodnější kombinací 10M za 300 a k tomu starter s tv balíčkem za 150...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
informace jsou řekněme, poněkud diverzifikované

Měl jsem tyto služby:

UPC Light

Digital HBO

Digital Standard

S balíčkovými slevami za 1261,- Kč

Objednal jsem:

Balíček Kombi Komfort

UPC telefon Kredit 50

Je mně účtován poplatek za výměnu modemu.

 

Telefon jsem objednal po delším zvažování pro a proti včetně přenosu telefonního čísla, nikoli pro získání slevy.

S poplatkem za výměnu jsem víceméně počítal, nicméně po záplavě různých informací jsem pak byl poněkud zklamán...

 

Na zavedení služeb jsem čekal více jak měsíc. Pro údajné poruchy systému objednávek se má objednávka vícekrát ztratila, pak vícekrát výpadek internetu (dokonce mi reklamační oddělení za problémy poskytlo jednorázovou slevu 200,- Kč), po výměně modemu asi čtyřdenní totální výpadek netu. Po zprovoznění spokojenost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hejhulak
Je možné si objednat Balíček KOMBI KOMFORT+BASIC TELEFON tak že vám technik nezapojí ani nedá telefonní přístroj? Jde mi o to abych neplatil 650Kč . Telefon nehodlám využívat a po třech měsících někam posílat. Na stránkách UPC se uvádí že ,,Je možné používat jakýkoliv telefonní přístroj s tónovou volbou.,, .Tak by to snad teoreticky mělo jít objednat bez toho aby mi technik zapojoval telefon a ve smlouvě bych měl aktivovanou službu Basic tel. Pokud už to někdo zkoušel,tak by se mohl podělit o zkušenosti.

 

Presne takhle to mam ja - rekl jsem pani na zakaznickem centru, ze mam "telefon vlastni"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník vladman

Když jsem si objednal HD STB Kaon, nebylo mi nic účtováno, jen měsíčně platím něco přes 100kč. U modemu ED3.0 jsem zaplatil jednorázově 650kč,ale měsíčně ještě platím pronájem 49kč!!! :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Proč ty vykřičníky? U starých, již uzavřených smluv, byla cena za pronájem modemu a STB zahrnuta v ceně služby. U nově uzavíraných smluv je cena za pronájem oddělena od ceny služby a účtuje se zvlášť, což umoční třeba vrácení STB nebo modemu, pokud mám vlastní zařízení. Jinou věcí jsou reklamy na služby, kde se to jaksi nezdůrazňuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vladman

Mě jen zaráží, že jsem msel zaplatit tak vysoký poplatek a navíc měsíčně cca 50kč,takže to chápu jako nadstandart službu.Navíc za modem,který po zapnutí rozezvoní telefon! STB Kaon je rovněž nadst.,ale neplatil jsem nic,jen měsíční poplatek!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

To tě nemělo zarážet. Myslím následně.

Tady je všude varování, že to tak je a případně je tu i pro někoho návod jak se tomu poplatku vyhnout.

a) objednat novou službu, např. telefon

b) koupit si modem pak se neplatí pronájem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...