Přejít na obsah

Jak se vyhnout poplatku 650,-


Návštěvník shrap

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jaku

Telefon mám starý Siemens Euroset 812, tónová volba bez displeje.

Připojil jsem si ho sám.

Zas tak moc ten telefon nevyužiju, ale za 1,- korunu "instalace" a 1,- korunu měsíčně mi asi celý rok vydrží. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Celkem pravidelně procházím fórum a nabyl jsem dojmu, že poplatek za výměnu modemu se neúčtuje v případě rozšíření služeb (např. o telefon). Kde konkrétně je (nebo byla) tato informace na webu UPC uvedena?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Maxicek

Teď mám TV Starter, net FBPW 10 a telefon Kredit 50. Chci přejít na balík Kombi Komfort a k tomu dát opět telefon Kredit 50. Budu tedy platit těch 650 za výměnu modemu? A pokud ano, můžu objednat telefon za 1 Kč a po roce ho změnit na Kredit 50? Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
při objednání jakýkoliv nový služby...

Obávám se , že se v tomto případě mýlíš. Pouze při objednání balíčku Kombi Komfort a současném objednání UPC telefonu Basic se poplatek za výměnu modemu neúčtuje. Tedy skutečně pouze telefonu BASIC, nikoli tčeba Tarif 50 nebo podobných.

Sám jsem byl nemile překvapen, když jsem obdržel fakturu s rozpisem plateb a poté k podpisu Smlouvu.

Webová strának UPC je hezká na pohled, lze zde nalézt dost informací (někdy), ale informace jsou řekněme, poněkud diverzifikované.

Například UPC telefon - Přehled tarifů. Je uveden jako Přehled, proč zde teda není uveden telefon BASIC? Jsou stránky tvořeny velmi sofistikovaně, aby sice obsahovaly většinu informací, ale záměrně rozptýlených na různých místech, nebo je vytvářejí ... ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten tarif basic je všude vyzdvihovanej nejspíš proto, že je za korunu měsíčně, pro upc je asi milejší, když má klient v dnešní době telefon a můžou si za něj udělat čárku, než nějakejch jednorázovejch 650 za výměnu, co kdyby ho po třech měsících zapomněl zrušit nebo ho dokonce aktivně využíval ;-)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...