Přejít na obsah

Modem k odkupu?


Návštěvník shrap

Doporučené příspěvky

Návštěvník Bucky Kid
IPv6 u UPC stejně nenajdeš, takže řešit modem s touto podporou nemá význam.

 

přes ipconfig all zjistím že mám přidělenou pv6 adresu a připojení přes ipv6 taktéž funguje. Dá se to vidět například v uTorrentu když přenos probíhá přes ipv6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, uvažuju že si ten modem (pevná) taky odkoupím, můžete napsat jak je na tom UBEE EVM 3236 se spolehlivostí? Chci tu variantu samoinstalace, je s tím nějakej problém? A trošku se obávám problémů při eventuální reklamaci (přijede technik nebo posílám vadný kus na UPC poštou? nabízí UPC po tu dobu možnost dočasného pronájmu náhradního modemu? příjezd technika platím já nebo UPC?)

Jak je to se ztrátou IPv6? Na staré Motorole IPv6 mám ale na webu píšou že tento IPv6 nepodporuje

Vsechno uz se tadyt resilo, neco treba zde: viewtopic.php?f=1&t=4784

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Bucky Kid

Tak mi ho včera dovezli, ten modem funguje ale zdá se mi že trochu víc topí než jsem čekal. Starý SurfBoard měl myslím spotřebu něco kolem 8W, nevíte jak jsou na tom tyhle? Jelikož je modem zapnutý nonstop mohlo by se to projevit na elektroměru....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahojte, máme doma ještě Webster EPC2100 v kombinaci s TP linkem wireles 54mbps + FiberPower 40mb/s takže o PC i Notas je postarano.

Otazka: Je možné odkup stejného zařízení od třetí osoby a nahrazení původního za účelem ušetření za pronájem?

Nenastane problém s S/N či firmware.. moc tomu nerozumím.

 

A když, má to vůbec smysl? Nebude nás toto zařízení - modem časem při případném navýšení rychlosti např. na 50mb/s omezovat?

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník single

Od třetí osoby můžeš koupit Cisco EPC3208, pokud byl skutečně odkoupeny od UPC. S rychlostí není problém, zvládá všechny tarify. Brzdit bude ten TP-link.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odkoupit muzes jakykoliv ED3.0 modem, at uz bez wifi Cisco EPC3208 tak Ubee, anebo s wifi Cisco 3925 anebo Technicolor TC7200, které lze alternativně přepnout do bridge (pouze modem) modu. nutná je součinnost s prodavajicim a převedení modemu z jednoho čisla smlouvy na novou pres Infolinku anebo kontaktni formular UPC, zmena probehne behem dvou dnu, budete informovan SMS, ze modem byl "naveden", pote je mozne modemy prohodit a pronajmuty odeslat do Nymburka pripadne donest do klientstkeho centra UPC.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...