Přejít na obsah

Nové rychlosti


Návštěvník Ladik02

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

V zakázkovém listu mám vedený také původní stav - tedy fiber power 25, ale dostal jsem ještě druhý papír (smlovu), a tam je uvedeno UPC Fiber 60M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Mám totéž - tvrdili mi, že jim při zadávání objednávek spadl systém, zadané to mám prý správně, ale kombi komfort se prý ukáže ,až systém opraví.Vy jste na tom ještě dobře, mě už od pondělí nejde internet vůbec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Surikata
hmm takže opět se někde stala chyba..achjo proč to u UPC nejde nikdy napoprvé :-/

Žádný strach, též jsme dostali pouze zakázkový list se starým stavem, smlouva předpokládám dorazí později poštou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V utery objednano, dnes technik dorazil, ale hned mezi dverma zacal s omluvou, ze nema sebou ten spravny modem, ze spatne nafasoval. Povida, vy chcete ten rychlej padesatkovej internet, ze? A ja mam jen ty pomaly modemy. Tak holt az za tejden. Snad se tentokrat trefi.

Proc mam porad dojem, ze v UPC a najatych firmach delaji diletanti, ktere ta prace vubec nezajima a nebavi? Ten technik evidentne nevedel, ze jsou nejake nove balicky, rychlosti atd. Po dnesni zkusennosti si pisu vlastni potvrzeni o tom, ze mu predam stary modem., ktere mu dam k podpisu.

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník paulinek

U nás to bylo taky zajimavý. Chtěli jsme 60M a wifi modem... sem zvyklej, že maj všechny anténu tak se ptám: " on nemá anténu? " Technik řek jenom " vy jste chtěl wifi? To tady vůbec nemám a nemám ho ani s sebou "

 

Sám byl naštvanej na ty co dělaj v UPC ty objednávky... byl to pátek. Řek že v pondělí někdo přinese ten wifi. V pondělí přišel stejnej technik už se správnym routerem ( také bez anténky, ale byl wifi :D ) chtěl to potvrdit či co na jejich serveru a hoplá měl tam špatně objednávku. Takže zase telefonát, řekl že se to vyřidí a během dne to pojede po 2 hodinách už to frčelo :)

 

 

Technik je z jiný firmy která pro UPC jen zapojuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upccruiser

Jak to tady tak ctu, radeji mesic pockam, az UPC vyladi drobne zmatky. Rad bych si objednal balicek za 649kc a k tomu odkoupil modem. STB nepotrebuji.

 

1.rijna ale hned zarizuji a klikam na balicek. Napisu sem, pak prubeh objednavky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Tak to by chtělo přeměřit směrem k UPC (Karneval) serverům.

 

A pokud bude trvat, tak evidovat dobu, protože: "UPC zajišťuje, že služba přístupu k síti internet (od modemu do CMTS) je dostupná po 98% zúčtovacího období rychlostí downstream (směrem k uživateli) 79 200kbps. ..." viz http://www.upc.cz/pdf/detailni_popis_sluzeb.pdf

 

Já si myslím, že to nebude tak horké. Ty měřící servery mohou být opravdu přetížené. A navíc 2% z měsíce je dost dlouhá doba. Tuším, že to bude i víc než 14 hodin. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

žádný takový... sice tam píšou něco o minimální rychlosti, ale jet to má samozřejmě naplno... jak už sem tu někde psal, najdou se i lokality, kde víc jak 60M nejde, takže ideálně zavolat na KC v době, kdy to skutečně jede hodně pomalu...

 

pozor na jednu drobnost

snížení rychlosti a to klidně o polovinu můžou způsobovat některý optimalizační programy na systém, osobně ozkoušeno u WinTools.net :lol: pokud si něco takovýho použil klidně jenom jednou, pak je třeba províst čistou instalaci systému... pro takový případy se hodí vyzkoušet rychlost na úplně jinym kompu...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...