Přejít na obsah

Nové rychlosti


Návštěvník Ladik02

Doporučené příspěvky

Návštěvník kissman

jelikoz se v IT prostredi pohybuju a podnikam nekolik let, jsem zvykly na pravidlo "udelej si sam" tedy jak technik utekl, volal jsem na tech. line kde sem si urovne signalu overil s technikem site (jeho udaje namerene vuci mym udajum z modemu).

 

Tak jsem zjistil ze mam krapet utlum na jednom z kanalu a tak sem vedel jeste pred zprovoznenim sluzby, ze budu mit download o par mb dole... mno a jak to vypada ted, to je vided v podpisu ;)

 

od technika na miste se nic nedozvite :( (od nekterych neco jo, ale je jich malo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník procvi
kašli na telefon, tam ti řeknou jenom to, abys poslal výpověď doporučenym dopisem... napiš normálně přes formulář a oni se ozvou :wink:

 

Sorry že se tak blbě ptám, co jim tam mám přesně napsat.. to že mám lepší nabídku od netboxu ??

Nechápu proč ten NETBOX nevezmeš rovnou? A do výpovědi pro UPC nemusíš psát důvod žádný, prostě vypovídáš smouvu a hotovo.

 

Protože u nás na ulici ještě nejsou, ale to UPC nemusí vědět :-D

 

Tak jsem to nakonec uhrál na 25Mb za 475,- na rok.. a za rok se budu handrkovat znova, už se těším :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník parek

Zdarec kucí,přecházel jsem také z Fiber 25 na balíček Komfort+ tzn.120/10 a to formou objednání přes net.15.9 přišel technik prskl mi Cisco 3212 a se slovy do hodiny to pojede,odešel.Z hodiny byl týden,na info centru byli z toho tumpachoví a tak mi po 4 dnech

poslali velice šikovného technika,který zkusil jiný modem,dal novou zásuvku,nové koncovky kabelů,proměřil trasu i rozvodnice,vše v normě a modem stále po registraci padal.Další 3 dny trvalo než ve spolupráci s nejvyššíma na UPC tzn. dnes, se to rozjelo.Důvod?Ten kdo zadával službu do systému si spletl údajně Karvinou s Prahou a Darwin neuměl tuto službu aktivovat.Nicméně net už frčí na speednetu server Brno hodnoty 117/10 ping 21ms. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
kašli na telefon, tam ti řeknou jenom to, abys poslal výpověď doporučenym dopisem... napiš normálně přes formulář a oni se ozvou :wink:

 

Sorry že se tak blbě ptám, co jim tam mám přesně napsat.. to že mám lepší nabídku od netboxu ??

Nechápu proč ten NETBOX nevezmeš rovnou? A do výpovědi pro UPC nemusíš psát důvod žádný, prostě vypovídáš smouvu a hotovo.

 

Protože u nás na ulici ještě nejsou, ale to UPC nemusí vědět :-D

 

To je pro UPC fakt strašně těžký vědět, kde má konkurence pokrytí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kynio

Dnes tu byl chlapík, bez zeptání vtrhnul do bytu aniž by se vyzul, nevím jak věděl, že přípojka je tam kam šel, na drzo si položil krabičku a papíry na moji hifi sestavu, alespoň, že se švihnul do držáku na kolo, když měnil modem. Podepsal jsem papíry a zdrhnul pryč. Říkal nevypínat modem a čekat!!!! čekám čekám a nakonec sem se teď v půl 3 nasral a šel modem resetovat. Ještě že jsem to udělal, net frčí, zatím ale pouze starých 27Mbit..

 

do kdy má naskočit plná rychlost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Tak dnes tu byl technik, zapojil modem Cisco EPC3212 a říkal, že Internet možná nepojede až 5 hodin. Po dvou hodinách naběhl, rychlost je OK. Zatím spokojenost. Přikládám naměřené rychlosti:

 

1498497399.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kynio

v tom papíru co ti dal (zakázkový list) máš napsaný jaký internet? Původní rychlost? nebo tam máš už vypsaných 60Mbit?? já tam mám starých 25Mbit..nevím proč, když jsem chtěl 120mbit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...