Přejít na obsah

Nové rychlosti


Návštěvník Ladik02

Doporučené příspěvky

Návštěvník Zasterka13

ahoj muzete mi prosim nekdo rici proc me stale meraky internetu(speedtest.net) mereno pres brno a prahu neukaze rychlost 120 mega. Kdyz spustim stahovani z ftp.upc.cz tak je rychlost: pri stahovani 2 souboru je 5,17 MiB\s maximalne ale pokud stahnu tak 6-7 souboru tak mam rychlost kolem 11, 12, 13, MiB\s muzete mi to nekdo prosim vysvetlit videl jsem obrazky z speedtest.net a normalne to namerilo 120 i vice.Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Zasterka13

no klasicky kdyz merim pres speedtest.net tak tam se napise rychlost a kdyz stahuji pres ftp tak mam net meter a pak widged network meter a v obouch to je okolo 12-14mega coz je priblizne tech 120. Ale musim stahnout alespon 6 souboru jinak kdyz dam jen tak stahovani pres speedtest a brno tak tam mam tohle: 1577112042.png

 

preinstalovaval jsem i drivery na sitovce a dela to na 2 noteboocich samozrejme 1Gb sitovka a na 1 stolnim PC tak je taky 1Gb sitovka ctyrjadro a 4GB ramka.Uz nevim co stim ten speedtest by mel normalne ukazat tech 120 kdyz jsem koukal na obrazky z mereni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ke speedtestu v brně to máš ještě dál než já, tak možná bude problém v tom... když si uděláš test třeba až na aljašku, ta rychlost bude ještě o hodně nižší :) na druhou stranu, jestli seš z teplic, tak by to takovej problém bejt neměl...

pokud budeš stahovat z mirror.karneval.cz aspoň 10 souborů najednou, měl by ti network meter ukazovat stabilních 125 Mb/s, viz http://screenshot.cz/I1US2/test.png

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...