Přejít na obsah

Nové rychlosti


Návštěvník Ladik02

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kynio

Tak stále nic. Psát jim můžu denně, volat taky a jen zmatkují. Nakonec z nich vylezlo, že prý ani žádnou objednávku na Kombi Komfort + neregistrují :D tohlě mě fakt dostalo. Asi sem si nechal modem vyměnit JEN TAK.. V moje UPC mi dokonce přibyl pronájem WIFI modemu ED3, kterej sem nikdy neviděl a navíc ho ani nemají skladem, tak jak by mi ho asi mohli dát, že? Mám obyčejnej Cisco 3212.. Už mě UPC nebaví..kam můžu napsat stížnost, nebo něco takovýho? pokud to má vůbec cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Tak mail s koncovkou chello.cz nenávratně zrušen a nelze obnovit, v současnosti je možný pouze upcmail.cz. Pokud někdo máte starou mailovou adresu, rychle si ji změňte všude, kde máte tento mail v registraci - mému kamárádovi se stalo totéž. Ze dne na den bez mailu, bez omluvy, jen s informací, že starou adresu nelze obnovit - a to si ani neměnil žádnou službu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ex

Tak jsem se nakonec rozhodl přejít z Fiber Power 25 na Balíček KOMBI KOMFORT + HD PVR Kaon KCF-B4003HCO.

Ve čtvrtek 6.10.2011 jsem zavolal na klientské centrum a jako nejbližší termín pro příchod technika mi bylo nabídnuto úterý 11.10.2011 mezi 12-16 hod.

V úterý 11.10.2011 přesně ve 12:00 zvoní technik :-) Nejdříve vyměnil téměř 7 let bez problémů sloužící modem Motorola SB5100E za Ubee EVM3206 (WIFI router už mám delší dobu svůj) a jelikož mám zásuvku od UPC hned za vstupními dveřmi a místnost kam jsem potřeboval dostat signál pro HD PVR+TV je trochu z ruky tak jsem si raději dopředu sám natáhl koaxiální kabel (asi 30m) . Technik mi pak jen na oba konce kabelu nacvakl konektory a zapojil HD PVR box.

Pak jen řekl že internet by se měl rozběhnout během odpoledne a HD PVR že nemám tak hodinu vypínat že jsi bude ještě cosi načítat či co.Nakonec nalepil štítky od modemu a HD PVR na zakázkový list proběhl nějaký ten podpis a hotovo. To celé netrvalo déle než 20 minut.

Hned jak odešel jsem zkoušel HD PVR box a vše jelo bez problémů.

Internet jsem vyzkoušel asi po dvou hodinách a jel podle speedtest.net takto:

UPC_Speedtest_11.10.2011.png

 

Takže z mé strany spokojenost a jen doufám že to vydrží :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...