Přejít na obsah

Posilani hesla k foru v emailu


Návštěvník smirno

Doporučené příspěvky

Návštěvník smirno

Zdravim,

 

chtel bych vas pozadat aby pri se pri registraci neposilalo heslo emailem. Takovy system si fora mohli dovolit pred deseti lety. Dnes je trochu jina doba.

 

Jednoduse zalozim si novy ucet a prijde mi pouze oznameni o zalozeni. Opravdu nepotrebuji aby jste mi posilali heslo ktere jsem si tam musel dvakrat zadat.

 

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Dneska je doba stejná jako kdysi a pokud se regneš prakticky na každým fóru, tak ti přijde jméno a heslo do e-mailu. Což zrovna já vítám, protože si ho tam pak můžu kdykoliv najít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak na starém foru jsem měl nějaké heslo. Tuším, že se tam i mluvilo o tom, že toto heslo bude převedeno do nového fora, až bude zoficielněno. Takže na toto nové forum, ještě v době neoficielního provozu, jsem si dal heslo jiné a nějak jsem o něm nepřemýšlel. A hups, staré heslo převedeno nebylo, a já musel chvíli dumat, abych si vzpoměl na heslo nové. Ten email by dost pomoh. No nepomohl, pomohla moje hlava.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Tak tento problém jsem neměl. V pokusném provozu jsem si vytvořil jiný účet, takže můj "produkční" si přenesl i heslo. :)

Navíc tvému problému moc nerozumím, protože stále zřejmě funguje "zapoměl jsem své heslo", kde po vyplnění Jména a registrovaného emailu by ti něco přijít mělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...