Přejít na obsah

Problémy s DVR Kaon KCF-B4003HCO


Návštěvník barsalano

Doporučené příspěvky

Nestačilo by ti jenom přehodit piny ve scartu, když už ten kabel máš? Tedy jestli je rozebírací, což často bývá.

 

Tady je popis jednotlivých pinů: http://goro.czweb.org/electronics_scart.php a nebo http://cs.wikipedia.org/wiki/SCART Tedy z pinu 2 -> 1 a z 6 -> 3

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník newmanmichael

Děkuji moc za rady,koncovku scartu jsem rozdělal,opravdu je v ní připojen pouze vstup audia.Ty piny jsem bohužel přehodit nezvládl,nešly vytáhnout a pájku bohužel nevlastním.

Su jen blbé kuchař. :D ....

Koupil jsem ten přepínací adapter a všechno je o.k.

Ještě jednou moc dík. :diky:diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník natasss

Asi mi odešel Kaon. Při spuštění se pořád vypíná a zapíná a obraz vůbec nenaběhne, Vypla jsem ho ze sítě, ale ani to nepomohlo. A protože ho mám koupenej od Licy, tak mi ho v UPC nevymění, ale musím ho dát někam opravit, ale nevím kam. Hledám na netu nějakou oopravnu těchto šmejdů, ale nemůžu nic najít. Tomusi nevíte, kde je nějaká opravna? :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lumca
Asi mi odešel Kaon. Při spuštění se pořád vypíná a zapíná a obraz vůbec nenaběhne, Vypla jsem ho ze sítě, ale ani to nepomohlo. A protože ho mám koupenej od Licy, tak mi ho v UPC nevymění, ale musím ho dát někam opravit, ale nevím kam. Hledám na netu nějakou oopravnu těchto šmejdů, ale nemůžu nic najít. Tomusi nevíte, kde je nějaká opravna? :-(

 

Elyty ve zdroji. Už jsem pár takto "postiženejch" kousků měl na stole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Skoro bych řekl, že ten model KCF-B4003HCO přišel na trh až v polovině roku 2011, ale to je asi jedno. Pokud není v záruce a nedá se to vyřešit jenom nějakým přehráním firmware, tak bych spíš uvažoval o koupi/pronájmu něčeho nového, než o opravě stávajícího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník natasss

Už mě to taky napadlo, ale mám už tři a obávám se, že upc mi nebude chtít další spárovat.

Všechny jsem si koupila od Licy, a nevím jak mám UPC dát vědět, že chci koupit další, protože jeden se pokazil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

To je myslím snadné, prostě jim vrátíš kartu s tím, že je přijímač již vyřazen (karta je stejně majetkem UPC) a současně objednáš nové zařízení, u kterého bude jiná karta součástí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...