Přejít na obsah

Noví zákazníci jsou neustále pro společnost více než dlouhod


Návštěvník kolda5

Doporučené příspěvky

Návštěvník JirkaH

jak psal Marek-26, odebiras sluzbu, ktere ma nejakou cenikovou cenu (zadne 50x zdrazi). tys mel casove omezenou mega slevu a UPC mela tu drzost a udelala to, ze ted mas hodne dobrou slevu.

 

Neboj, ja ti rozumim velmi dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Co se tady řeší? Když nedají slevu, tak jim prostě smlouvu vypovím a následně uzavřu novou smlouvu jako nový zákazník (klidně na manželku, na firmu apod. nebo lze někdy i na sebe) a vymalováno. Bohužel UPC se chová jak na turecký tržnici, co zákazník to jiná cena, něco jinýho je na webu, něco jinýho mají dealeři a je to takový nalevačku. Skoro je až s podivem, že se na ty odlišný ceny ještě nezaměřil telekomunikační úřad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsme v dobe komunismu, kdy stalo vsude vsechno stejne, ale v trznim prostredi, kde je tvrda konkurence, kdyz UPC neda slevu, tak zakaznik pujde jinam, lespsi vrabec v hrsti nez holub na protesi strese.

 

A jinak docela chapu narky uzivatele Jupisi, pokud UPC zlepsuje sluzby, nebo zavadi neco noveho, tak to vytrubuje do sveta vsemy moznymy zpusoby,

ale jak meni sluzby k horsimu, tak potichu, nenapadne a bez upozorneni predem,

a pak se divim kdyz me z niceho nic prestane fungovat sluzba a tyden na to prijde jeste faktura s castkou o 700 Kc vyzsi a je me fuk jestli mam jeste nejakou slevu, tohle se proste nedela. :x

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Analogové DVD
Nejsme v dobe komunismu, kdy stalo vsude vsechno stejne, ale v trznim prostredi, kde je tvrda konkurence, kdyz UPC neda slevu, tak zakaznik pujde jinam, lespsi vrabec v hrsti nez holub na protesi strese. :x

 

Bohužel, není to tak jak říkáš - tedy v kontextu co zde plácá júpísí. Například v USA existuje zákon, který zakazuje cenovou diskriminaci pokuď rozdílná cena není odrazem rozdílných nákladů na ty subjekty, na které jsou rozdílné ceny aplikovány. Tam by UPC asi měla hooodně co vysvětlovat úřadům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník júpísí

Tak teď jsi vystřídal ty mě a plácát začneš ty? No vida....

Co je mně nebo tomusovi nebo mýmu psovi po USA a jejich zákonech? Co je USA po našich zákonech? Tohle je doopravdy plácání.

Nevím sice kolik je tobě, ale já nepotřebuji vědět kolik je v USA stupňů na teploměru nebo jakého tam mají providera. Pro mě je toto zcela zbytečná informace.

Když se pokusím opět vrátit k tomu co jsem tady plácal na 1. stránce, a taky k tomu co jste mi zde naplácaly vy, tak mi UPC je oprávněné naúčtovat vlastně nějakých 1179,-/měs. 604,- za televizi a 575,- za internet. Jelikož je to ceníková cena, která - ruku na srdce - není nijak dodržována a to nejenom u mě, tak jediný můj klid je, že nad se nevyhoupnu?! Pokud by mi od tohoto kroku nějak pomohl americký zákon, tak něco plácni i ty, DVD. Budu rád za pomoc. Jinak se oba otočíme jako "něco" pod splavem (třeba tu metaforu znáš) a výsledek pro mě to mít nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Nejsme v dobe komunismu, kdy stalo vsude vsechno stejne, ale v trznim prostredi, kde je tvrda konkurence, kdyz UPC neda slevu, tak zakaznik pujde jinam, lespsi vrabec v hrsti nez holub na protesi strese.

 

A jinak docela chapu narky uzivatele Jupisi, pokud UPC zlepsuje sluzby, nebo zavadi neco noveho, tak to vytrubuje do sveta vsemy moznymy zpusoby,

ale jak meni sluzby k horsimu, tak potichu, nenapadne a bez upozorneni predem,

a pak se divim kdyz me z niceho nic prestane fungovat sluzba a tyden na to prijde jeste faktura s castkou o 700 Kc vyzsi a je me fuk jestli mam jeste nejakou slevu, tohle se proste nedela. :x

Nevím jak by ses tvářil na to, kdyby zákazník který platí u kasy někde v marketu před tebou dostal třeba mlíko za 5Kč a tobě by to stejný naúčtovali za 10Kč
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak by ses tvářil na to, kdyby zákazník který platí u kasy někde v marketu před tebou dostal třeba mlíko za 5Kč a tobě by to stejný naúčtovali za 10Kč

Dobře tak jdi do krámu a začni tam řvát že včera dostal někdo něco v akci a ty to dostáváš druhý den v plné ceně. A nebo že krám o město vedle má to zboží levnější ačkoliv je to stejný řetězec.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Analogové DVD
Tak teď jsi vystřídal ty mě a plácát začneš ty? No vida....

Co je mně nebo tomusovi nebo mýmu psovi po USA a jejich zákonech? Co je USA po našich zákonech? Tohle je doopravdy plácání.

Nevím sice kolik je tobě, ale já nepotřebuji vědět kolik je v USA stupňů na teploměru nebo jakého tam mají providera. Pro mě je toto zcela zbytečná informace.

Když se pokusím opět vrátit k tomu co jsem tady plácal na 1. stránce, a taky k tomu co jste mi zde naplácaly vy, tak mi UPC je oprávněné naúčtovat vlastně nějakých 1179,-/měs. 604,- za televizi a 575,- za internet. Jelikož je to ceníková cena, která - ruku na srdce - není nijak dodržována a to nejenom u mě, tak jediný můj klid je, že nad se nevyhoupnu?! Pokud by mi od tohoto kroku nějak pomohl americký zákon, tak něco plácni i ty, DVD. Budu rád za pomoc. Jinak se oba otočíme jako "něco" pod splavem (třeba tu metaforu znáš) a výsledek pro mě to mít nebude.

 

júpísí, ty seš jak uřvaný rozmazlený děcko, mně z tebe fakt drbne. Ty vůbec nechápeš souvislosti a pointu co ti tady všichni napovídají.

 

Otázka "Co je USA po našich zákonech?" má dementní relevanci. Tvrdé, ale jaká reakce taková odpověď. Po lopatě: milý júpísí, samozřejmě, že USA není nic po našich zákonech. Ovšem když zákony ČR umožňují cenovou diskriminaci a UPC to využívá, tak to je problém ČR ne USA. Vžyť jsem ti řekl, že to je morální problém UPC. Než zde něco napíšeš tak si to srovnej v hlavě.

 

Já si tedy přečtu to tvé povídání od začátku, ale pokud mně paměť neklame, tak si stěžuješ, že ti někdo dal něco na 4 roky co ti slíbil jenom na 1 rok a podle tebe byl arogantní, že tě neinformoval, že už tedy stačilo.

 

To jsme na to stejně. Když mi zavedli digitál, tak slíbili na 10 dní plnou nabídku (tedy včetně zvlášť placených kanálů). Ta nabídka místo 10 dní trvala asi 25 dní a pak ti h**zlové bez upozornění ji vypli. Myslím, že se připojím k tvé iniciativě a založím zde nové téma s názvem "Právní aspekty promlčecí lhůty na prodloužení garantovaného termínu". Abys tomu júpísí rozuměl, možná uděláš v právní teorii revoluci tím, že Ústavní soud rozhodne, že pokud ti UPC dodávalo službu o 1 rok déle než garantovalo, tak ten 1 rok je promlčecí lhůta a musí ti tu službu dodávat doživotně za původní cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Nevím jak by ses tvářil na to, kdyby zákazník který platí u kasy někde v marketu před tebou dostal třeba mlíko za 5Kč a tobě by to stejný naúčtovali za 10Kč

Dobře tak jdi do krámu a začni tam řvát že včera dostal někdo něco v akci a ty to dostáváš druhý den v plné ceně. A nebo že krám o město vedle má to zboží levnější ačkoliv je to stejný řetězec.

Špatný příklad, protože tu akci v krámu může využít každý. U UPC jenom nový zákazník.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník júpísí
.....a musí ti tu službu dodávat doživotně za původní cenu.

Ale tak to si panáčku srovnej ty. O tohle mi nejde a tuším, že jsem to nikde nenapsal. Já nepotřebuji mít ten net za 199,- za 69 let. Mně stačí, aby mi někdo řekl o tom, že se promo období blíží ke svému konci a já se podle toho zařídil nebo ne. Jde mi zhola o proncip a píšu to podruhé nebo potřetí. Ať mi to zdraží, ale ať mi to aspoň řeknou, že mi budou z inkasa brát automaticky víc. Já nevím jestli ti to mám napsat španělsky?! Nechci tady srovnávat zákony před mořem nebo za mořem. Já chci vědět, jestli se moje smlouva / promo období / služby změní aspoň tak s 12ti hodinovým předstihem..... Ty by jsi to asi nechtěl... Ale raději budeš sedět tiše a pokojně jak purpura na plotně, ať se třeba z toho jednou překvapíš sám.

To, že mi to nechali skoro 4 roky, je samozřejmě věc pěkná, ale pro mě nevýhodná, protože si pak nepohlídám, kdy mi ty výhodnější ceny skončí (jelikož to udělali nečekaně a bez náznaku a s odstupem času se každý na tu fakturu dívat nebude). Díky jejich politice mi to mohli dát ne na 300,-/měs, ale klidně na 575,-/měs. Proč to neudělali nevíš náhodou, prosím tě....?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...