Přejít na obsah

Kde je Prima Love?


Návštěvník MiP

Doporučené příspěvky

Návštěvník Analogové DVD
Do analogu bude prima love nasazená průběžně.

 

Heleďte se, ptám se jenom pro pořádek, v bedně čumím jenom na dokumenty a zprávy, navíc v analogu - pokud ho nevypnou - i když mám digitál.

 

Kde je v analogu Prima Cool, když je to "must carry" program? Já ho nemám, nebo jsem blbej a neumím ho najít? Na kterým kanálu ho mám hledat? (Brno Líšeň bývalý Karneval)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Brne jeste nebyla zrusena nabidka Klasik, po jeji zruseni dojde stejne jako v ostanich lokalitach k rozsireni nabidky MINI a bude obsahovat i vami zminene kanaly.

Momentalne v Brne tyto kanaly jedou pouze v digitale (Starter), coz podminku Must carry splnuje.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Analogové DVD
Momentalne v Brne tyto kanaly jedou pouze v digitale (Starter), coz podminku Must carry splnuje.

 

Jasně, seděl jsem si na vedení, děkuji za připomenutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

Chci se jen zeptat jak může splňovat podmínky "Must Carry" pokud daný program nabízí pouze v digitálu. Podle mě to rozhodně podmínky nesplňuje. Pokud u analogu je jedno kolik máte připojeno televizí u digitálu to nejde a když tak Vám naúčtují poplatek za další setbox, což tedy dle mě podmínky nesplňuje. Tyto programy mají být v rámci základní nabídky, a né za příplatek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zákon neříká jak to mají vysílat, jen že musí.

UPC to na většině sítí vysílá v DVB-C a DVB-T NEKÓDOVANĚ, takže to lze chytat bez nutnosti pronájmu dalšího STB.

 

Jestli chvíli vydtžíte vypnou většinu analogů a zůstane jen cca 17 programů kde je i Prima Love

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

Mě nejde zrovna o tento program :) šlo mi jen o to, že si myslím, že by tyto kanály měli být bez dalšího placení. I když je pravda že už vysílají i DVB-T takže stejně pokud by někdo ty programy chtěl mít zdarma bez kabelovky, musel by si pořídit setbox. Na to jsem zapomněl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě nejde zrovna o tento program :) šlo mi jen o to, že si myslím, že by tyto kanály měli být bez dalšího placení. I když je pravda že už vysílají i DVB-T takže stejně pokud by někdo ty programy chtěl mít zdarma bez kabelovky, musel by si pořídit setbox. Na to jsem zapomněl.
a nebo mít televizi s DVB-T tunerem. Ale to je skoro jak debata že musí mít člověk doma televizi aby mohl koukat na kanály.
  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...