Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník petr301
No to je vynikající :( bavit se tady na téma nových stanic, že nějaký program změnil logo, že lokalizovali program do češtiny. Spíš se ptám proč ve skylinku je 16 HD programů a u UPC 12? Proč od léta loňského roku nepřidali ani jeden HD program? Proč nejede spektrum HD když už normálně vysílá a mi čučíme na černou obrazovku ? Na oficiálních místech člověku nikdo neodpovídá a tady jestli to někdo z nich vůbec čte tak je jim to zřejmě šumák, že zaspali dobu :?::!:

 

Debata na téma loga mi už připadá docela přehnaná a mimo. Konkrétně mě zajímá spíše rozšíření programové nabídky, na téma loga si pls založte jiné vlákno.

Já jen lituji toho, že jsem si před asi 4 měsíci pořídil do obou TV CAM moduly za nějakých 3200,- Kč, abych nemusel používat STB. Nyní to vypadá (pokud se v dohledné době nabídka nerozšíří), že asi přejdu také ke Skylinku bez ohledu na investici do STB. Nabídka HD programů u UPC je opravdu zoufalá oproti Skylinku a ani není žádné info o časovém horizontu případného rozšíření. O tom, že HD programy jsou "rozfrcané" do X balíčků ani nemluvě. :( Nehledě na to, že tu nejsou německé stanice, které já např. sleduji.

Pozn. Čte si vůbec někdo zodpovědný v rámci průzkumu trhu tyto diskuze? Ono to docela naštve když pomalu každý den čtěte na parabole a digizone, že tam ten program bude vysílat v HD apod. a o UPC ani vidu ani slechu :( Akorát o očesání balíčků Plus a Darwin ... které zrovna mám ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petr301

... hm :(

 

1/ ČT HD

2/ Nova HD

3/ Eurosport HD

4/ Nova Sport HD

5/ Travel Channel HD

/6/ Penthouse HD

7/ NatGeo Wild HD

8/ Spektrum HD

9/ MTV NHD

10/ FILMBOX HD

11/ Discovery HD Showcase

12/ History Channel HD

13/ Brava HDTV

14/ iConcerts HD

15/ Deluxe Lounge HD

15/ Classica HD

17/ HBO HD

18/ Barrandov HD

19/ Prima HD

-------------------------

21/ Viasat History HD

22/ Viasat Nature HD

23/ Animal Planet HD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

A já třeba HD televizi vůbec nemám a v dohledné době (minimálně následující rok) ani neuvažuji o koupi HD televize a tak o HD kanály nestojím. Spíše bych uvítal Eurosport 2 NEE, Viasat Nature SD a návrat Motors TV. A k tomu původní zvukovou stopu na ČT1 a ČT2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petr301
A já třeba HD televizi vůbec nemám a v dohledné době (minimálně následující rok) ani neuvažuji o koupi HD televize a tak o HD kanály nestojím. Spíše bych uvítal Eurosport 2 NEE, Viasat Nature SD a návrat Motors TV. A k tomu původní zvukovou stopu na ČT1 a ČT2.

 

No já zase HD televize mám a pokud by tyto HD programy byly v jednom balíku + HBO HD tak si je zaplatím a úplně mi nabídka dostačuje, protože se již dá vybrat. O kvalitě obrazu se v tomto vlákně nemá cenu vyjadřovat, to je každému kdo HD má jasné :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Absence Spektrum HD je skutečná ostuda, protože tato stanice patří do stejné skupiny jako UPC (Liberty Global), takže to právě u UPC mělo být v nabídce první a ne ve Skylinku. Nebo aspoň současně.

 

Setrvání u UPC tak zůstává výhodné pouze kvůli tomu, že za jeden měsíční paušál lze až 4 STB nebo 4 CAM, ale jinak nic.

 

Mimochodem ta přepočítaná trapárna s názvem Prima HD není na satelitu součástí nabídky Skylinku, ale pouze CS Linku (ale člověk o nic nepřichází). Barrandov HD pak nemá ani Skylink ani CS Link, ale opět je to o ničem, protože to není žádné HD, ale pouhý přepočet z SD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Conquest
Absence Spektrum HD je skutečná ostuda, protože tato stanice patří do stejné skupiny jako UPC (Liberty Global), takže to právě u UPC mělo být v nabídce první a ne ve Skylinku. Nebo aspoň současně.

 

Setrvání u UPC tak zůstává výhodné pouze kvůli tomu, že za jeden měsíční paušál lze až 4 STB nebo 4 CAM, ale jinak nic.

 

Mimochodem ta přepočítaná trapárna s názvem Prima HD není na satelitu součástí nabídky Skylinku, ale pouze CS Linku (ale člověk o nic nepřichází). Barrandov HD pak nemá ani Skylink ani CS Link, ale opět je to o ničem, protože to není žádné HD, ale pouhý přepočet z SD.

 

Prima a Barrandov vysílá v HD sotva reklamní bloky :) Souhlasím s YABAKA Možná proto tyto dvě stanice raději nemají v logu HD. Co se týká Spektrum HD, tam je to o penězích, jinak řečeno, UPC křečovitě hlídá svou vlastní peněženku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Conquest

Co se týká nových programů. Pokud UPC během května nepřidá další nové stanice, případně balíčky, tak dle jejich filozofie přijde nějaký další nejbližší boom až v září. Červen, červenec a srpen je mrtvé období, kdy se nevyplatí všem providerům něco měnit, natož přidávat. Jinak řečeno, investovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...