Přejít na obsah

Emailové adresy na doméně KARNEVAL.cz


JirkaP

Doporučené příspěvky

Zajímalo by mne jak to bude s emailovýma adresame původního Karnevalu.

 

Mám totiž na adresu 12345678@karneval.cz udělaný alis JMENO@karneval.cz a ten používám na internetové peneženky jako je moneybookers, pokrové herny atd. Nedokážu si představit všude to změnit. Pokud to vůbec půjde.

 

Jsem tuto adresu používal jako HLAVNÍ ( nejdůležitější ) adresu.

 

Mám se začít bát, že by tyto adresy UPC zrušilo :?::?:

 

:arrow: Uvítal bych vyjádření zasvěcených obchodních zástupců, nebo těch co mají podložené pravdivé informace z UPC.

 

Dík.

 

PS : O nefunkčních adresách se dnes psalo v tématu "Neustále výpadky Brno", ale tam tento problém nepatří, tak jsem založil nové téma.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tomu už více jak rok myslím co všichni na své mailové schránky něco@karneval.cz dostali informace že budou zrušeny a že mají používat něco@UPCmail.cz

Ha dokonce byl email s tímto infem zasílán dne 26.1.2008 to je dostatek času si to změnit ;-)

Zatím to fungovalo jelikož to ničemu extra nevadilo, ale do budoucna (co nejdříve) si to všude zmeňte.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Datum e-mailu s informací samozřejmě souhlasí...

Nejsem odborník a narozdíl od Marek-26 nemám přístup k informacím, přesto doporučuji znovu přečíst poslední příspěvky na http://www.upczone.cz/viewtopic.php?p=47861#47861. Pošta vypadává na všech serverech... Uvítal bych zasvěcené informace...

Všechny tři zmiňované servery, tedy i Karneval, končí v Amsterodamu (tvrdí http://en.utrace.de/, dle suffixu je to Rakousko) na Chello.at

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..Pošta vypadává na všech serverech...

 

To že padá ( padala ) pošta na všech doménách ( karneval, upcmail ) je problém těchto dnů. A snad to opraví. Pokud to už není opravené.

 

Ale já se ptám zda UPC uvažuje ( nebo chce ) zrušit emailové adresy na doméně KARNEVAL.cz.

 

Dost dobře si nedokáži představit to všude měnit. A je otázka, zda to všude vůbec půjde.

Prostě by to byl pro mne VELIKÝ problém. A myslím si, že nebudu sám.

 

:arrow: Popřípadě, zda je možnost, aby mi ten email ( MOJE.JMENO@Karneval.cz ) nějak technici z UPC přesměrovali na email co mám na doméně UPCmail.cz.

 

Nevím však zda je to technicky možné. Proto se ptám.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Jsem úplně mimo, nicméně jsem nabyl dojmu, že diskutované "domény" upcmail, karneval a další jsou (nyní) pouze aliasy - cnames (nebo subdomény) poštovního serveru

viefep13-int.chello.at (213,46,255,15), viz např. http://www.robtex.com/dns/mail.upcmail.cz.html#summary. Zatím tedy nevidím důvod pro rušení karnevalu (též používám xxx@karneval.cz), možná až se změnou databází v souvislosti s přechodem na IPv6.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě z důvodů výpadku emailu, který nastal v těchto dnech mne napadlo, zda UPC nechce tyto emailové adresy zrušit. Nevšiml ( neověřoval jsem si výpadek ) a založil jsem toto téma.

 

A hned v prvním příspěvku tohoto tématu jsem se obracel na "....vyjádření zasvěcených obchodních zástupců, nebo těch co mají podložené pravdivé informace z UPC.." kteří by mohli vědět, popřípadě by mohli zjistit jak to vypadá do budoucna :!::!:

 

Takže "zasvěcení OZ" popřípadě "Ti co mají možnost" poptejte se nadřízených jak to vypadá s těmy emaily.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
Je tomu už více jak rok myslím co všichni na své mailové schránky něco@karneval.cz dostali informace že budou zrušeny a že mají používat něco@UPCmail.cz

Ha dokonce byl email s tímto infem zasílán dne 26.1.2008 to je dostatek času si to změnit ;-)

Zatím to fungovalo jelikož to ničemu extra nevadilo, ale do budoucna (co nejdříve) si to všude zmeňte.

 

26. 1. 2008 jsem sice od UPC dostal email a to rovnou 5, protože šel do každé mé schránky na adrese karnevalicislo0n@karneval.cz, ale o jen o tom, že mi byla zřízena jedna jediná schránka jmenoprijmeni@upcmail.cz. Nikoliv o tom, že bych něco měl přestat používat.

 

Naopak je tam text:

Dále bychom Vás rádi upozornili, že původní emailová schránka karnevalicislo0n@karneval.cz Vám zůstane zatím zachována. O dalších případných změnách Vás budeme včas informovat.

 

Jsi snad ty Marek-26 tím, kdo by mě měl včas informovat??? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
Osobne si myslim ze z technickeho hlediska neni duvod tyto emailove schranky rusit, bezi to na stejnem serveru jako upc maily, ale pouze na jine domene.

 

Mě se jen kdysi omlouvali, že něco nemůžou, protože od těch Karnevalích schránek (a také webů) nemají administrátorská hesla. :lol: No tak nevím, jak to bude s předěláváním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...