Přejít na obsah

Zdroj k modemu


tramin

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen
před 1 hodinou, tomus napsal:

A co se týká toho zdroje a Aliexpressu za 3,75 USD, tedy za 85 Kč asi nelze za tuto nizkou cenu očekávat nějakou valnou kvalitu, životnost a bezpečnost, já bych si takový zdroj nekoupil, protože nevidím jen tu cenu, ale take dobře vím co všechno se tam dá ošidit a jak to muže nakonec dopadnout.

Vzdyt tam Adolf zcela jasne psal (a v tom shopu to je i videt), ze jde o presne ten samy zdroj, ktery k tomu modemu dostanes tady.
Jen tady za nej vyinkasuji nekolikrat tolik... nejen protoze sami chteji vydelat, ale protoze chce vydelat i stat (na danich) a prekupnici po ceste.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 46 minutami, tomus napsal:

a hlavně ani ty originál zdroje asi nejsou nic moc, když tolik odcházejí

No? Takze?
Takze ano, jsou to ty same...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomusi, beru Te za slovo. Az mi odejde i ten "cinsky cinskej", tak ho otevru a porovnam s tim originalnim, kterej tu snad jeste nekde lezi mrtvej v supliku. No ale obavam se, ze nez odejde, tak uz davno nebudu mit Cisco 🙂 To me privadi k otazce, vraci se pronajate modemy i se zdrojem?

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 51 minutami, homberg napsal:

To me privadi k otazce, vraci se pronajate modemy i se zdrojem?

Po mne ho technik pri vymene za Compal nechtel.
Proto mi tu ten mrtvy puvodni zdroj lezi v supliku. A ten muj 12 V zdroj od scanneru, co jsem pouzival misto toho mrtveho 15 V od Cisca, jsem dal zase do krabice ke scanneru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já když jsem vracel STB,tak ho vyloženě vyžadoval(Letmo v Brně).A když už se to rozjelo tak trochu mimo téma,tak přidám perličku.Mám doma 2x CA modul a v době koupě STB jsem měl ještě další 2 STB.Tam mi bylo řečeno,že musím 1 kus okamžitě vrátit,jinak mi vypnou kabelovku.Tak jsem je ujistil,že když jsem STB koupil,tak nemám důvod si nechat doma ve skříni nepoužívaný od UPC a do 2 dvou dnů ho vrátím,což jsem 10.12.taky učinil.Nicméně před pár dny mi přišlo vyúčtování,ve kterém vrácený STB je pořád účtován a na seznamu "moje zařízení"stále figuruje.Tak jsem napsal dotaz,na který mi bylo zodpovězeno včera,že "dnešním dnem byl vrácený STB odebrán ze seznamu používaných zařízení".O nějakém vyrovnání přeplatku ani slovo.Už mě vážně nebaví neustále něco reklamovat.To už řeším poslední měsíc asi počtvrté...

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@homberg Ano, vracet by se měl komplet, jinak může UPC účtovat 200Kč dle ceníku. Reálně to ale u zařízení, které již UPC nevrací do oběhu technici moc neřeší. Třeba za nevrácený dálkový ovladač k Handanu už UPC také nic chtít nebude i když na to má samozřejmě nárok.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

tomus@ O ničem nepochybuj, ty zdroje "originál vs. Ali" jsou zcela identické. A že by Číňan napodobil Číňana je sice zajímavá idea, ale poněkud mimo 🙂

Tak přesně tohle je to, co "kitajci" dělají docela běžně. Buď si jist.😎

 

Co se týká zdrojů, některé jsou časovaná bomba. Vím o konkrétním případu v Žilině, kdy shořel dům od nabíjecího zdroje k autíčku.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...