Přejít na obsah

Zpomalený Hotfile.com


Návštěvník Worm

Doporučené příspěvky

Návštěvník piposek
uloz.to i rapidshare premium obojí 12,6 MB/s při 5+ souborech...

 

To bude asi jak kde podle lokality... mám prakticky ověřeno, že Ostrava má jinak nastavené sítě než Praha...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ankroth
Nejedná se jen o hotfile.com, traffic shapujou i pro ostatní jako třeba rapidshare nebo uloz.to.

na hotfile.com i uloz.to stahuju free rychlostí přes 250 KB/s... uloz.to i rapidshare premium obojí 12,6 MB/s při 5+ souborech...

 

Ono taky dost záleží na dané lokalitě, množství chronických stahovačů na jedné větvi a podobné věcičky. Tohle totiž není poprvé a prozatím pokaždé, když nějaká lokalita trpěla vyžranou konektivitou, naskočil FUP a bylo po ptákách. Minule to trvalo skoro 4 měsíce než upgradnuli páteř v daném městě :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ankroth
pokud je lokalita přetížená, pak to nemá s hotfile ani ničim podobnym nic společnýho, prostě to stahuje špatně vlivem technický chyby... :?

 

Jasně. Někdy se opravdu jedná jen technickou chybou, jindy se ale kvůli nedostatku konektivity začne mnohem více uplatňovat FUP než obvykle, a tak se pomalu začne se shapingem rychlosti u určitých služeb, IP adres nebo portů (dle toho, co technici používají).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Zdravím,

 

porblém s Hotfilem neustále trvá, nedostanu se na rychlost stahování souboru na své maximum, je to pořád kolem 200kb/s. Jedna cesta připojení je u UPC 25Mbit , druhá je v práci, upozorňuju bez proxy a přímo do internetu a tam mám 100Mbit. U obou to je pomalé. momentálně stahuji 10 souborů naráz a celková využitá rychlost se pohybuje 1,5MB. Jinak problém asi nebude u IPS, ale zjevně nekde jinde.

 

http://amplicate.com/hate/hotfile

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

 

porblém s Hotfilem neustále trvá, nedostanu se na rychlost stahování souboru na své maximum, je to pořád kolem 200kb/s. Jedna cesta připojení je u UPC 25Mbit , druhá je v práci, upozorňuju bez proxy a přímo do internetu a tam mám 100Mbit. U obou to je pomalé. momentálně stahuji 10 souborů naráz a celková využitá rychlost se pohybuje 1,5MB. Jinak problém asi nebude u IPS, ale zjevně nekde jinde.

 

http://amplicate.com/hate/hotfile

 

Jen se opravím, 200kB na jeden file.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník loskatos

Aktuálně nejde přes UPC Hotfile vůbec - ani přes prohlížeč se nedostanu na stránky - nejsem na UPC sám :-/

 

Jinak potvrzuji - cca 200 kb / jeden soubor. Tzn., když jich stahuju v download manageru víc, je mi jedno, že to běží takhle pomalu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aktualne jsem testoval 5 ruznych jinych poskytovatelu a od vsech funguje. Na dvou linkach od UPC (ruzna lokalita) nefunguje. Veskery provoz na jejich servery konci timeoutem (jakykoliv port/protokol). :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...