Přejít na obsah

Zpomalený Hotfile.com


Návštěvník Worm

Doporučené příspěvky

Návštěvník piposek

Jak říkám... ve vybraných evropských zemích přistoupilo UPC na FUP v podobě omezování rychlosti a evidentně to nemají technicky vyřešené, aby to běželo na uspokojivé úrovni. Ale určitě postupně dolaďují, protože ještě včera jelo hotfile přes proxy plnou rychlostí, ale jak se ukázalo na fórech, že to jde takto obejích, tak už to krouhli i na portech 3128 a 8080 a plnou rychlostí to jede už jen přes VPN.

Za nejpodlejší považuju to neustálé zapírání. Přece je jednodušší říct, že jim nestíhaly páteře, tak museli kvuli VoIP a IPTV přikročit k FUP, který máme každý ve smlouvě odsouhlasený a že je třeba chvilku vydržet, než se to technicky doladí. Ale na to zapírání už jsme my dlouhodobí uživatelé UPC tak nějak zvyklí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník HarY_cz

no to by mě ale zajímalo na kolik mají ten fup nastavenej. já nejsem žádnej šílenej stahovač, za měsíc stáhnu maximálně kolem 20 GB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxastudio

Už to jede full :D

Už zase ne. z 2GB souboru to šest částí stáhlo plnou rychlostí, a zbylé tři části se zase plazí max. 40kb :shock::shock::shock:

Upraveno uživatelem maxastudio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hedelix

Dnes mi z UPC odpověděli toto: Prověřovali jsme spojení a v rámci naší sítě je vše v pořádku. Dle testování, které jsme provedli, se tato potíž projevuje i u jiných operátorů. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek
Už to jede full :D

 

nejede no.. ale dobrej pokus o flame :-D

 

 

Dnes mi z UPC odpověděli toto: Prověřovali jsme spojení a v rámci naší sítě je vše v pořádku. Dle testování, které jsme provedli, se tato potíž projevuje i u jiných operátorů. :P

 

Ale když se zeptáš u kterých, tak se už odpovědi nedočkáš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Speedy
Ale když se zeptáš u kterých, tak se už odpovědi nedočkáš...

Ale dočkáš. UPC-SK, UPC-UK, UPC-IRL,...

To už přeci víme, že tam to také nejde :)

Upraveno uživatelem Speedy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od UPC mi došel následující mail:

 

Vážený kliente,

dovolte, prosím, abychom touto formou reagovali na Váš e-mail, týkající se technického problému.

Prověřovali jsme spojení a v rámci naší sítě je vše v pořádku. Dle testování, které jsme provedli, se tato potíž projevuje i u jiných operátorů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hedelix
Od UPC mi došel následující mail:

 

Vážený kliente,

dovolte, prosím, abychom touto formou reagovali na Váš e-mail, týkající se technického problému.

Prověřovali jsme spojení a v rámci naší sítě je vše v pořádku. Dle testování, které jsme provedli, se tato potíž projevuje i u jiných operátorů.

 

Tohle píšou každému. Mají text, který schválilo vedení společnosti a nic jiného nesmí napsat. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...