Přejít na obsah

Zpomalený Hotfile.com


Návštěvník Worm

Doporučené příspěvky

Návštěvník farg
testovaci vzorek ted stahuju 11MB/s

 

dal jsem stahovat jeden nahodnej soubor z premium a jelo to 5MB/s tak jsem to zrusil, dal ho stahovat znovu a jede to 40kb/s

 

jinak tenhle samej problem maji i na O2 takze to neni chyba upc ale spis hotfile nestiha a nejakym zpusobem to omezuje ...

 

Skrze O2 stahuje brácha, rychlost při stahování testovacího z hotfile kolísá mezi 400 - 450 kb/s. Stahování souborů Premium pomocí JDownloadera 6MB/s. Údaje z 10.30 hod 18.10.2010.

Mně jede Premium hotfile na UPC 28kb/s . Tak se ptám PROČ?

A nepište tu, že je to na O2 stejný, když se to dá lehce ověřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník HarY_cz

zkoušel jsem teď znovu stáhnout testovací soubor z hotfile a stále stejně masivní rychlost 10 kB/s. upc pěkně kecá jestli tvrdí že chyba není na jejich straně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek

Zkoušeno z Cesnet, Poda, Telmedia, O2, GTS, ČD-telematika, T-mobile, UPC...problém jen u jediného z nich... a hádejte u kterého...

 

Prosil bych zveřejnit u kterých konkrétních ISP má taky hotfile problém, abych si to mohl ověřit, protože fámy typu "problém je i u jiných ISP" je jen cachtání do vody, pokud někdo neřekne nic konkrétního.

 

jinak tenhle samej problem maji i na O2

Tohle je plk... ADSL i mobilní internet od O2 jedou při použití Jdownloaderu (který ostraňuje docela znatelnou agregaci) naplno... (testoval jsem v sobotu 16.10. kdy UPC už jelo blbě)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zazaza

Skor by to chcelo traceroute na hotfile od nejakeho ISP kde to ide ok. Ak to pojde rovnakou trasou ako z UPC, tak potom bude problem na strane UPC...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...