Přejít na obsah

Zpomalený Hotfile.com


Návštěvník Worm

Doporučené příspěvky

Návštěvník radoslavcz
Zkuste si stáhnout oficiální zkušební soubor pro rychlost stahování z hotfile.com - jde o testovací soubor pro rychlost stahování, který je uložen na serveru hotfile a stahování není nijak a ničím ze strany Hotfile limitováno. Pokud budete mít rýchlost nižší než je váš standard, zcela jistě se jedná o snížení rychlosti zaviněné vaším poskytovatelem připojení, ze kterého se nemůže vymluvit a měl by přiznat barvu. A zde ten soubor:

http://w2.hotfile.com/data.bin

 

Testovací soubor jede rychle, jak rozbité Pendolino - 10 KB/s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník farg
Jasně, že se může vymluvit a taky to bez nějakých servítk dělá... zatloukat zatloukat zatloukat - motto UPC... řeknou, že to je někde po trase mimo síť UPC (myšleno českou) a je to pro ně nevyvratitelné :-)

 

To ne, servery Hotfile jsou v Kanadě a Panamě. Najdi si jakýkoli jiný server v Kanadě, třeba oficiální stránky Ottawy - hlavního města a něco si z nich stáhni. Potom uvidíš rozdíl v rychlosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník farg
Taky mi to jede 10 kB/s. Pokud soubor stahuju přes rychlý proxy server MU, tak to jede plnou rychlostí mé linky, čili cca 3 MB/s (25Mbit), je tedy evidentní, že je chyba na u UPC.

 

Doplním tě. Pro nezasvěcence proxy server MU:

 

http://library.muni.cz/ezdroje/vzdaleny_pristup/proxy_podrobne.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hedelix

Mám Premium account Hotfile. Do 11. října šlo stahování na plnou rychlost a od 12. října se rychlost snížila na nepoužitelných 10 kB/sec i s výpadky. Český prodejce Hotfile účtů mě ubezpečil, že problém není na straně Hotfile.com.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hedelix

14. října jsem použil kontaktní formulář a zeptal se, jestli blokují stahování z Hotfile. Odpověděli druhý den pouze takto: Tento server ze strany UPC není blokován.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

testovaci vzorek ted stahuju 11MB/s

 

dal jsem stahovat jeden nahodnej soubor z premium a jelo to 5MB/s tak jsem to zrusil, dal ho stahovat znovu a jede to 40kb/s

 

jinak tenhle samej problem maji i na O2 takze to neni chyba upc ale spis hotfile nestiha a nejakym zpusobem to omezuje ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...