Přejít na obsah

Zpomalený Hotfile.com


Návštěvník Worm

Doporučené příspěvky

Hmm tak to máme teda úplně stejný . ty máš jen o jeden uzel mín :-)

Ale když si zkusis natrasovat rapidshare nebo megaupload, tak to jde taky přes aortu ,ale s odezvama o řád nižšíma..

Je tu někdo kdo tomu víc rozumí a dokáže to nějak vysvětlit???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník masterzone

Ono je to v celku jedno jaky je problem, ptz ten problem je dost rozsireny a z HF se stava nenavideny server, ktery spolkl penize a nekomunikuje s nikym..dle nazoru a reakci na nekolika zahranicnich forech..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mako

No prave to je na tom najhorsie, ze sa na nejaky support na hotfile vobec nemozem dostat. Pritom maju uvedene v News, ze prave presli na iny system spracovania requestov od uzivatelov aby zefektivnili ich spracovanie, proste aby im tam ludia nevypisovali na mail. No a prave ze sa tie poziadavky zadavaju cez formular (vyberes najskor co mas za problem), ktory podla mna nefunguje aj ked je clovek prihlaseny na svoj premium ucet :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník masterzone

Ja jsem teda zadny kontaktni formular nenasel a celkem rad bych se tam ozval a nebudu sam..ono jak sel rapidshare do haje, tak to preslo vsechno k nim a ted nedokazi priznat chybu, ze jsou pretizeni..

Jedine co me muze tesit, ze nemusim alespon platit dalsi mesic PA, jelikoz ho budu mit gratis..diky uploadu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se snazil opetovne resit s technickou podporou UPC dany problem a napsali mi:

 

Z naší strany je vše v pořádku. Problém, který se Vám zdá na aorta.net není problém, ale pouze opatření, aby nedocházelo k přetížení uzlu. Problém se stahovámním z HOTFILE se projevuje takto i u jiných operátorů. Není to tedy problém na naší straně.

 

WTF ? :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to jsem tad ze vubec nejsem sam kdo mam tento problem. s hotfile premium jsem s stahoval 2.5 mb/s ale kde jsou ty casy:) ted pokud dam stahovcat vsecky party naraz tak se na tuhle rychlost mozna dostanu ale vestsinou tak 1 mb a to este navic nektere party stahujou treba 150 a nektere 20 takze je to stejne jedno protoze pak vzdycky cekam na ty party ktere jedou pomalu. vcera jsem zvazoval jestli si koupit hf nebo fs a pokud jsou problemy i s fs tak je to jedno no :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Dagmar2152

Sice nerozumím čtyřem pětinám toho, co tady popisujete, ale dle osobní zkušenosti vím, že mám velmi pomalé stahování ze ZAPLACENÉHO ÚČTU!!!! Megavidea. Trvá to již asi rok, dříve šlo vše normálně, až 1 Mb, nyní 15-25kB. To je fakt rozdíl. Hledala jsem informace na netu a zjistila jsem, že tento problém mají jen někteří, kteří na obdobné dotazy reagovali. A ti měli také připojení přes UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pepeDC

UPC nic neomezuje ...

 

problém je na straně HOTFILE atp ... , již jsem to tu popisoval, ale tedy znova:

vemte si že máte 10mbit přípojku, nebo rovnou 100mbit a chcete užívát naplno stahování od hotfile či jiného serveru ... jenže daný server má taky určitou přípojku, která neni neomezená, řekněme 10gbit což při průměrné maximální rychlosti uživatelů řekněme 25mbit (ať se to hezky počítá) jsou schopni obsloužit maximálně 400uživatelů najednou a věřte že takových uživatelů je mnohem více, tedy se to ještě více snižuje ... , je to jako kdyby třebas půlka Prahy chtěla jet po D1 do Brna.

UPC jakožto postkytovatel svou úlohu plní správně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...