Přejít na obsah

Zpomalený Hotfile.com


Návštěvník Worm

Doporučené příspěvky

tak u mě už taky rychlost spadla. to by mě zajímalo co s tím zase dělaj

 

Tady bych asi UPC nevytkl nic..rychlost je mensi jen a pouze pri stahovani mene sobouru. Pokud jich das dejme tomu 10 a vic, tak ti to krasne pojede :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stale je to velmi pomale. Navyse v jDownloaderu ked mam asi 10 linkov na stahovanie, tak mi ani poriadne nejde nastavit to, aby mi ich aj 10 naraz stahovalo (pritom mam nastavene sucasne stahovanie na 10 suborov). Stahuje mi len tak 3 az 4 odkazy bez ohladu na to ako to mam nastavene!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

Tady bych asi UPC nevytkl nic..rychlost je mensi jen a pouze pri stahovani mene sobouru. Pokud jich das dejme tomu 10 a vic, tak ti to krasne pojede :D

 

Pojede ti krásně blbě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník masterzone

Tady bych asi UPC nevytkl nic..rychlost je mensi jen a pouze pri stahovani mene sobouru. Pokud jich das dejme tomu 10 a vic, tak ti to krasne pojede :D

 

Pojede ti krásně blbě.

 

Jelo to..ted uz bohuzel ani to ne, zalezi na case kdy stahovat..a to stejne se deje i na fileserve, z cehoz mam obrovskou radost..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

K čemu jsou nám upgrady na úložištích, když to škrtí UPC. :roll:

Viz například:http://www.warcenter.cz/viewtopic.php?f=54&t=728355

Kdykoliv zmíníte problémy s Hotfile, tak se ozývají prakticky výhradně klienti UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gew

koupil jsem si zkušebně hotfile premium účet a můžu potvrdit, že ve stejnou dobu (čtvrtek večer) jede hotfile výrazně pomaleji než rapidshare (taky premium). rapidshare mi vytíží linku naplno, hotfile jel jen okolo 30 kB/s na jedno spojení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave o to ide ze som si kupil premium na hotfile a takto na tom len perrabam, kedze to ide hroznou rychlostou, navyse s tym nic nenarobis. Tazko povedat ci ma cenu kontaktovat UPC, aj tak sa nic nezmeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...