Přejít na obsah

Zpomalený Hotfile.com


Návštěvník Worm

Doporučené příspěvky

Tak jsem poslal stiznost ohledne Hotfile se vsemi argumenty na UPC. Osobne jsem vyzkousel ve stejny okamzik přepojovat 3 ruzne poskytovatele a stahovat stejný soubor na stejném PC.. GTS ( 2M) jelo 230k, O2( 3G) dokonce 350k a UPC(10M) 35k. Nekolikrat jsem to přepojoval a vzdy stejny vysledek.. Zkouseno i na jinem pripojeni UPC a tam srovnáváno už jen z 02 (3G) a ten stejný problém...

No a po zvláštím telefonu z UPC , že prověřili muj modem a že vše je v pořádku a žádný problém nenašli, s tím, že mne ubetpečili, že žádné porty na Hotfile neblokuji ani neomezují, tak světe div se Hotfile jede naplno!!!!! ( 1,2M)....případně při zatížení 600-900k..Ale už je to minimálně o řád někde jinde..

Tak nevím co si o tom myslet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník masterzone
Takze zrejme ma cenu sa s nimi ponatahovat, kedze sa ti ta rychlost zdvihla. Otazne je ze ci sa ta rychlost udrzi.

 

UPC Fiber Power 25 // PA HotFile // Download Speed //

 

rychlost_hotfile.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gew

tak jsem teď testoval hotfile/rapidshare na jiném spojení (ne upc, 30/30). hotfile stejně pomaloučký jako na upc, rychlost stahování jednoho souboru při pěti spojeních kolem 1 MB/s, rapidshare tentýž soubor kolem 4 MB/s. obojí premium účet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podarilo sa nikomu nejakym sposobom kontaktovat hotfile podporu? Nemaju tam ziaden mail a cez nejaky kontaktny formular sa mi nic nepodarilo, nebola tam moznost odoslania.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hal

To Slamb ad ten prvni tracert tam je problem ze Cogent a Global Crossing maji peer jen v USA tj bud v Miami nebo NY. A je to problem BKS s routovanim protoze Casablanka je normalne na routeserveru v NIX, takze kazdy kdo se pripoji na route server prefixy od Casablanky dostane.

Z Casablanky to jde via NIX

1 77.78.101.30 0 98 assigned-77-78-101-030.casablanca.cz

2 217.11.224.254 0 98 The-Core.cas.ip-anywhere.net

3 81.0.192.61 0 98 R3N.vl94.cas.ip-anywhere.net

4 194.50.100.173 0 98 nix4.bks.cz

5 81.200.48.1 8 251 bgpA.tvtrinec.cz

 

 

 

K Hotfile rekl bych ze problem bude nekde na trase z Frankfurtu do Dallasu, kde ma Hotfile servery, rekl ze tam nebude dostatecna kapacita u iptransit.com. Rychlost u Netboxu nekdy taky nic moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak už je to zase pomalý 30k.. :-(

Zkusil jsem trasovat k www.hotfile.com a u UPC to jde přes 30 uzlů..První 2 jsou UPC a tam je odezva 3-7ms a pak další jsou aorta.net a tam je u každýho uzlu odezva 200-400ms.

Tak že by za to UPC opravdu nemohlo a je to tim, že má jinudy vedenou trasu oproti jiným poskytovatelum??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...