Přejít na obsah

Zpomalený Hotfile.com


Návštěvník Worm

Doporučené příspěvky

Vcera vecer som skusal stiahnut ten testovaci subor, ale vysledok bol rovnaky...rychlost pod 50KB/s.

Akou rychlostou to ide tebe? ...myslim pri stahovani toho testovacieho suboru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze hodne zalezi na case stahovani a na souboru (ruzne servery nebo lokace). Ale obecne to maji pomale, mam to potvrzeno i od supportu JDownloaderu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po zakoupeni premium uctu, zjistuji, ze mi rychlost nepresahne 200kb/s u dvou souboru. Mam z toho radost. Kdo ma UPC a premium na Fileserver ci megaupload a jak to zatim jede?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera som znova skusal testovaci subor na hotfile, ale rychlost dost kolisala okolo 50KB/s. Kazdopane je do velmi pomale :-(

Chcel som im tam napisat mail, no podla vsetkeho tam presli na system kedy ked si prihlaseny na svoj premium ucet, tak zasles len poziadavku, oni by sa mali k tomu vyjadrit..

ale prislo mi to dost neprehladne, poziadavaku som sice vybral, ale nijakym sposobom neviem ci ju oni aj prijali.

Skusal to uz niekto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gew

testovací soubor z hotfile přes jdownloader (rozdělí na 5 kusů a stahuje současně) nepřesáhne rychlost 1 MB/s

z premium rapidshare běžně stahuju plnou rychlostí linky kolem 2,5 MB/s

mám upc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdz stahuji 2 az 3 soubory, tak ta rychlost je opravdu silena, ale pokud jich stahuji vice jak 10, tak se vysplham az na svou maximalni rychlost. Pres noc jsem dal stahnout 6 xxx (+- 62 souboru) a jelo to jak ma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...