Přejít na obsah

upc tv program


Návštěvník zakp

Doporučené příspěvky

Návštěvník zakp

1) Netusi nekdo, proc UPC.CZ nema prehledny tv program jako napr. UPC.SK nebo UPC.PL? Uz jsem jim jednou do UPC psal, jestli by to nekdo nemohl zapnout i pro UPC.CZ a odpovedi jsem se od "molochu" nedockal.

 

UPC.SK - http://tv-program.upc.sk/TV/

UPC.PL - http://przewodnik-tv.upclive.pl/TV/

 

dal jsem uz nehledal, ale pripada mi, ze jenom CZ je bez hezkeho kompletniho TV programu.

 

2) nema UPC v nejake zemi moznost programovat HDPVR pres Internet kdekoli po prihlaseni daneho uzivatele? HD PVR je v podstate PC se stalou IP konektivitou....

 

zdravi,

Pavel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Je vidět, jak málo prohledáváme web UPC.

Škoda, že to samo UPC rozumně neavizuje, když na to prostředky má.

 

Ale to je u UPC už standard, neinformovat. A to ani o věcech, které fungují a jsou užitečné.

 

Díky Tomusi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezke, ale k dokonalosti to ma daleko. Zprehazena loga u vetsiny stanic jsou spise usmevna (nejvtipnejsi je logo Hustleru u JOJ plus), ale to, ze program je jen pro asi 90 stanic ze 120 je horsi, obzvlast kdyz chybi napriklad Markiza nebo Barrandov...

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...

Chybí mi tam, v jakém jazyce to je, popřípadě jestli je to s titulkama. Uvažuju o balíku Relax, ale popis na stránkách UPC "Co získám? Možnost procvičovat cizí řeči – velká část programů je v cizím jazyku" mne poněkud odrazuje. V ceníku je například u AXN symboly "č, e", takže něco by mělo být česky a něco anglicky, přitom na konkurenční kabelovce uvádějí, že AXN je česky. Film+ je česky, to vím, ale potřeboval bych si projít programy alespoň AXN a MGM než se rozhodnu, abych věděl, že tam neservírují pořady standardně v angličtině.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chybí mi tam, v jakém jazyce to je, popřípadě jestli je to s titulkama. Uvažuju o balíku Relax, ale popis na stránkách UPC "Co získám? Možnost procvičovat cizí řeči – velká část programů je v cizím jazyku" mne poněkud odrazuje. V ceníku je například u AXN symboly "č, e", takže něco by mělo být česky a něco anglicky, přitom na konkurenční kabelovce uvádějí, že AXN je česky. Film+ je česky, to vím, ale potřeboval bych si projít programy alespoň AXN a MGM než se rozhodnu, abych věděl, že tam neservírují pořady standardně v angličtině.

tak na AXN je 90% v češtině.anglicky s titulky jsou většinou upoutávky a reality(servival,amazing race)na MGM jsem jenom hodně velmi sporadicky narazil na angličtinu,většinou je vše dabovaný

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...