Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník natasss

Tak anabáze s Handanem skončila. Dnes měl přijít technik, aby se podíval, proč to stále nefunguje, Proč to kostičkuje, proč refresch nenaběhl. Handan už nejde zapnout, protože tím vypínáním ze zásuvky, aby se provedl reset se totálně zničil, už nejde nastartovat. Všecko jsem si to na foťáku nafilmovala, aby mi technik věřil, jenže on se na to vyprdnul a nepřišel. Akorát zavolala starostlivá operátorka, jestli mi ty programy už běží. Tak jsem jí pravila, že končím, setobox jim vrátím. To, že se nedostavil technik je k smíchu, když mě upozorňova, že zbytečný výjezd zaplatím, pokud budu mít kabeláž špatnou.A kdo mi zaplatí marné čekání???? zkusila jsem místo něho dát ten nový KAON PVR a ten tam fungoval, nekostičkoval. Tak kdepak je chyba v té kabeláži??? Přesvědčila jsem se, že "technik má vždycky pravdu" :lol: Ale byly to nervy. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník natasss

Já jsem to z té zásuvky vypínala na příkaz technika. Sama od sebe bych to nedělala. Poručil mi: po 30 minutách vytáhnout ze zásuvky, počkat 1-2 hodiny, pak zas zapnout do zásuvky a začít nastavovat tovární nastavení a manuální ladění. Tak jsem to udělala a bylo po něm. Už jsem ho zabalila a v pondělí putuje do Nymburka. Já to mám dokonce nahraný na telefonu, ten hovor, takže pokud mi budou něco vyčítat, tak jim to klidně omlátím o hlavu. A já už jsem se rozhodla. Na LG jsem našla kabelový tuner, tak si objednám o LYCY ještě jeden slot s kartou. A technika už dlouho nechcu vidět.

Upraveno uživatelem natasss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník natasss

Nenaučilo, po této zkušenosti budu ráda, když s nimi nebudu muset dlouho komunikovat. Jsou vstřícní jen k novým objednávkám, jinak je s nimi jen patálie. A pochybuju, že se to změní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem to z té zásuvky vypínala na příkaz technika. Sama od sebe bych to nedělala. Poručil mi: po 30 minutách vytáhnout ze zásuvky, počkat 1-2 hodiny, pak zas zapnout do zásuvky a začít nastavovat tovární nastavení a manuální ladění. Tak jsem to udělala a bylo po něm. Už jsem ho zabalila a v pondělí putuje do Nymburka. Já to mám dokonce nahraný na telefonu, ten hovor, takže pokud mi budou něco vyčítat, tak jim to klidně omlátím o hlavu. A já už jsem se rozhodla. Na LG jsem našla kabelový tuner, tak si objednám o LYCY ještě jeden slot s kartou. A technika už dlouho nechcu vidět.

Zavolejte si technika na servis a až přijede, tak mu ho dejte a řekněte, že jiný nechcete, ať si tenhle odnese. Přeci to nebudete ještě posílat.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník natasss

Technik měl přijít dnes mezi 12-14hodinou, ale nedošel. Měla jsem to naplánováno, že to technikovi předám, ale nepovedlo se. Tak jsem to zabalila a pošlu to. Už to nebudu řešit. Vsadím se, že by mi ten výjezd pak nechal zaplatit. Taky by měl můj čas čekání zaplatit. Už jich mám plný zoubky.

Někde na tomto foru jsem četla, že modul CA funguje v CV5000, ale v CV 6000 ne. Nemůžu to najít. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...