Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Tak mi opravdu nezbývá nic jiného, než tam zavolat, protože to nenaksočilo. Na Koanu mám v první zoně čísla stejná a v druhé zoně různa. A v HAndanu se mi ukazuje jen druhá zona a čísla jsou různá. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.novinky.cz/ekonomika/250142-cesky-zakaznik-si-necha-libit-spatne-zachazeni-to-brazilec-si-umi-dupnout.html

Vždyť to říkám... lidi jsou tady neskutečně lhostejní. V tom je chyba a odráží se to ve všech odvětvích, včetně kabelovky.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo chce vyzkouset aktualni testovaci firmware pro STB Kaon, tak si ho muze stahnout zde:

download/K-B3000HDCO_v11.11.00.04_01.01.24-DA2F_20111021.bin

Mel by predevsim opravovat problem s vypadavani HDMI portu.

 

Pripadne nalezene chyby prosim hlaste sem do tohoto vlakna.

 

V pripade nejakych vetsi problemu (coz ale neocekavam) je mozne se vratit zpet k puvodnimu FW, ktery je ke stazeni zde:

download/K-B3000HDCO_v11.11.00.04.bin

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vito
To vypada na spatny signal, zkus prekontrolovat kabelaz.

No ja nevim. Mam sice v byte instalovane vlastni rozvody, ale kabely vypadaji solidne, vsude lisovane konektory, rozbocovac Schwaiger, ucastnicka zasuvka ABB, a kabel k STB je primo od technika UPC. Zustala nainstalovana i pasmova propust oddelujici TV od dat. Jedine, co by mohlo hrat nejakou roli je vetsi celkova vzdalenost od skrine v chodbe domu ke koncovemu zarizeni - odhaduji mozna i 30m - a v puli cesty vlozeny pasivni rozbocovac do jednotlivych mistnosti. Pomohl by treba zesilovac signalu? Jak muzu zjistit kvalitu jinak nez pres nic nerikajici ukazatele v menu STB?

 

Navic, po dobu co se situace horsi se kabelaze nikdo ani nedotkl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

30 metru neni zrovna malo, ale zalezi na urovni signalu na zasuvce, pokud mas i internet od UPC muzes se do rozhrani modemu mrknout jake ukazuje hodnoty,

a ten robocovac co tam mas ma kolik vystupu ?

Kazdopadne koukni do STB na ten mux co ukazuje za hodnoty signalu a porovnej to s ostatnima muxama, pripadne sleduj jestli nejak nekolisa.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Upswing

Dobrý deň! Mám od včera problém so svojim Kaon KCF-B3000HCO - večer po nahrávaní programu sa nevypol, všimol som si to až za pol hodinu a tak som ho vypol manualne. Keď som ho ale potom zapol, napísal mi že moje HDD má 0kb, resp. že je výpadok HDD. Nepomohol ani niekoľkonásobný reštart. Keďže je víkend nemám koho kontaktovať na UPC a tak skúšam či sa stým už tu niekto stretol a či vie ako to vyriešiť.

Mám tam asi 90GB nahraného programu a bojím sa že oň prídem.

Ďakujem za odpoveď.

 

PS. Hľadal som na tomto fóre ale nepodarilo sa mi nič podobné nájsť, ani "ujo google" nepomohol ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rokolo

Tak to ti kleknul HDD. Já už kvůli špatnému HDD mám třetí přístroj (druhej mi vydržel pouze 4 měsíce). Občas se ti může stát, že se bude tvářit jako že je vše v pořádku, ale je to jen na chvilku. Vůbec to neřeš a žádej o výměnu! Bohužel o své nahrané programy přijdeš......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...