Přejít na obsah

vyber routeru


Návštěvník lexxa

Doporučené příspěvky

Návštěvník lexxa

myslel jsem srovnani zyxel a TP-LINK TL-WR841ND :D

 

je to panel,ale docela maly byt,a router bude zhruba v prostredku bytu,ke kazdemu pokoji stejne daleko

 

jinak znovu dekuji :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče zpracování a kvality tak Zyxel oproti TP Linkům je o třídu až dvě výš.

 

Jinak co se týče parametrů tak:

TP-Link má lepší anténky, je o kousek větší, podporuje WPA-PSK/WPA2-PSK šifrování. To je z těch věcí co využijete asi vše.

 

Tady je k tomu Zyxelu krátký článek:

http://pcworld.cz/novinky/zyxel-nbg-419 ... atele-7929

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lexxa

dekuji za pomoc,jeste popremyslim ale vydel bych to na ten zyxel,takova zlata stredni cesta,prece jen jsem byl stim svym starym od O2 spokojen,tak doufam ze me ani tento nezklame :D

 

u toho zyxelu se mi libi funkce vypinani wifi pomoci tlacitka na routeru,to je fajn,jelikoz se wifi bude vyuzivat sporadicky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

UPC zatim sice IPv6 nenabizi, ale v brzke dobe asi bude muset, jinak se vratime na zacatek k NATum.

 

Takze dulezitym parametrem pri vyberu routeru muze byt i schopnost fungovat s IPv6...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Zaparazituju si na existujicim vlakne - po par letech se asi vratim z adsl ke karnevalu-upc a resim, co za HW poridit.

Pozadavky bych videl asi takhle, razeno i podle dulezitosti - Ndraft, USB port (aby slo tisknout tedy pouzit router jako printserver, pripadne klidne podpora flashek jako ukazoval Asus) a Giga ethernet, protoze se zamyslim s novou upravou ceniku klidne i 50M nebo 100M a navic bych rad koncem roku finalne utekl na 802.cz optiku.

Gigovy draty nejsou az tak zasadni, pripadne si to necham vyvratit, zase mi to podobne jako Ndraft prislo jako dobra investice do budoucna, i kdybych to nezacal pouzivat hned.

 

Samozrejmosti je dobra cena, ale ne za kazdou cenu :).

Takze asi ne Tenda nebo TPlink.

Mel jsem doporucenyho neco od Ovislinku, cena vyssi ale dala by se, ale melo to integrovany anteny, coz je trochu zlo z myho pohledu - ted totiz Dlinkovym adsl modemem propalim panelovej byt na vsechny strany a bez problemu si beru notas i ven pred barak.

 

(jestli nekdo z moderatoru uzna za vhodne muj post oddelit do samostatneho threadu, necht tak ucini. A taky zdravim vsechny byvale a snad i budouci kolegy kabelovkare :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník glide

Já kupuju jenom routery do kterých de nacpat dd-wrt a mají USB jenž využívám pro automatické stahování torrentů a souborů z rapidu.

Mezi nejnabušenější patří určitě:

Asus RT-N16 (128MB RAM, 2xUSB) utáhne i php & mysql server

WNR3500L (64MB RAM, 1xUSB)

DIR-825 (64MB RAM,5 & 2.4Ghz, 1xUSB) vítěz chipu, za 2klacky snad neni nic lepšího

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...